Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tönkre tettek? Hamarabb abba...

Tönkre tettek? Hamarabb abba kellett volna hagynom?

Figyelt kérdés
A pszichiáterem kb. egy éve miután elküldött pszichológushoz írt fel gyógyszert, ami megnövelte az éhségérzetemet. Többet is aludtam tőle, ráadásul fáradt voltam nap közben is. Nem bírtam kikelni az ágyból, hogy odaüljek hallgatni az óráimat. Ráadásul, ami k*rvára zavar, hogy híztam 20 kilót. Amivel most küzdhetek meg sportolással, evés nélkül, mindennel. Mostmár abbahagytam a gyógyszerszedést, de még így is nagyon nehéz lesz leadnom a kilóimból. Nem tudom fog e sikerülni. Elegem lett. Abba kellett volna hagynom még az elején pár hét után a gyógyszert. Vagy lehet be se kellett volna szednem. Annyira bánom. Szerintem el fogom küldeni a k*rva anyjába a pszichológusomat. Hogy annyit bír csinálni, hogy gyógyszerszedést javasol.

2021. ápr. 2. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

" Amikor számon kértem a dokit, azt mondta, h nem volt kötelező beszedni. "

Ja, ha nem szeded be akkor meg nem vagy együttműködő és közli hogy vége a közös munkának. Nem tudom miért gondolják egyesek, hogy a pszichiáter nem tartozik ugyanúgy felelősséggel az általa alkalmazott gyógyszeres terápiáért, mint bármelyik másik orvos. Nem kívánom senkinek, hogy megtapasztalja egy rosszul belőtt gyógyszeres kezelés hatásait. Ez nem olyan amikor rosszfiú vagy és kettőt vettél be az algoflexből. Megváltozol és gyakran a környezeted előbb veszi hogy mennyire nem normális a viselkedésed mint te.

2021. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlótól volt hasonló problémám.


Sajnálom, hogy híztál, de ahogy kiürül a szervezetből a gyógyszer, könnyebb lesz leadni.

2021. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!