Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teperint szed(ett) valaki?...

Teperint szed(ett) valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az elején mennyire rosszak a mellékhatások?

2021. ápr. 3. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal rosszabb betegségekből is gyógyultak már ki emberek ezek nélkül a drága,függőséget okozó mérgek közül. Térj észhez!
2021. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Migrénre kell:)
2021. ápr. 3. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

1, hogy lehet egy természetes anyagot méregnek nevezni?

Tudod egyáltalán hogy mi az a terpentin?

2021. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy triciklikus antidepresszáns. Se depresszióra, se migrénre nem az első választás, mert léteznek minden kórképre más, korszerűbb és kevesebb mellékhatásokkal rendelkező gyógyszerek első körben. De ha azok nem válnak be, akkor szoktak ezzel próbálkozni. Ezért nem is olyan gyakori. Vannak akiknél nem okoz egyáltalán mellékhatást, de az esély meg van rá. Ha már sok mindennel próbálkoztál, mármint az orvos sok mindent felírt és nem vált be, akkor lehet vele tenni egy próbát. Mivel ez egy kemény antidepresszáns, ami jól összekuszálja a neurotranszmittereket, olyan mellékhatásokkal is kell számolnod, amik a hangulatodat fogják befolyásolni. Első néhány hétben, lehet hogy a hangulatod megborul és depressziós, szorongós leszel tőle.
2021. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Párom szedi,neurológus írta fel migrénre. Semmi mellékhatás,jobban alszik max.
2021. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen vegul nekem sem volt durva mellekhatas, viszont mikor abbahagytam 2 hetig eleg sz-r elvonasi tuneteim voltak…. Pedig fokozatosan tettem le…Masfel tablettat szedtem szal olyan 44 mgot kb… senkinek nem kivanom.
2021. dec. 13. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!