Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért költöm az utolsó pénzeme...

Miért költöm az utolsó pénzemet is felesleges dolgokra?

Figyelt kérdés

Mindíg irányítottak és megmondták hogy mit tegyek még a mai napig is, amit utálok. Ha vásárolok akkor úgy érzem én irányítok én döntök arról hogy mit vegyek meg és jobban érzem magam tőle ha tudtam szerezni valamit, jó érzés hogy az az enyém. (volt hogy loptam is nem egyszer) mert akkor is én irányítok. Utálom a kötöttségeket, a kapcsolatokat hogy meg kell felelni, főzni kell meg takarítani mert ha nem teszed nem vagy jó. Szeretek addíg feküdni amég akarok és akkor takarítani ha én akarom. Dolgozni is utálok hogy ott kell lennem bizonyos ideig. Önfejű vagyok és hülyeségeket csinálok. Lehet ezekben valami összefüggés? (21 Year)

Még otthon lakok és anyum mindíg bele szól hogy pakoljakbösze a szobámban meg hogy mikor mit csináljak vagy hogy mit kellene tennem, a párom is bele szól hogy nem kelene ennyit költenem meg hog ne aludjak/feküdjek olyan sokáig és már utálom.



2021. ápr. 9. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg is sikerült válaszolnod lentebb a saját kérdésedet, úgy látom.
2021. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért komoly, hogy 21 évesen olyan problémáid vannak, mint egy hisztis tízévesnek.


Ha nem költenéd az összes pénzed hülyeségekre, akkor el tudnál talán költözni. Ha egyedül laknál, tényleg te határoznád meg, hogy mikor takarítasz és mikor főzöl.


Debil.

2021. ápr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csórikám, belőled 27-28 éves korodra egy koszos csöves lesz.
2021. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy, és a párod is csak úgy van, nem vagytok szerelmesek. Mivel foglalkozol: tanulsz? dolgozol?
2021. ápr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ideje jövőre gondolva tervezni. Rakj félre egy külön számlára pénzt amit nem baj, ha baromságra is költöd. A többi legyen megtakarítás és számlákra való.
2021. ápr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Egy bizonyos népcsoport él ilyen felfogással, nincs semmijük, lopnak azok is, és egész nap a küszöbön ülnek rongyosan, koszosan. Ha megjön a segély, gyorsan elköltik hülyeségekre. Nem vetted még észre, mennyire azonos vagy velük?
2021. ápr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!