Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellixet tett már le...

Brintellixet tett már le valaki?1,5 éve szedem.Le szeretném tenni,mert úgy igazán nem ér semmit.Nem oldja a szorongást...stb. Ezt már elhatároztam,hogy feleslegesen nem mérgezem a szervezetem. Viszont lenne egy kérdésem ahhoz aki már letette.

Figyelt kérdés
Próbáltam úgy elhagyni,hogy egyik nap szedem,másik nap nem.De ha nem szedem be ,iszonyú izzadás jelentkezik. Semmi más,csak nagyfokú izzadás. Másnál is volt ilyen?

2020. dec. 15. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ért semmit, miért szedted másfél évig?
2020. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem 3 hét múlva jött ki iszonyatosan a depresszió miután letettem és aludni se tudtam utána.
2020. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1, az elvonási tünetek kiküszöbölése miatt. Az első hónapokban még reménykedik az ember. Aztán azt veszi észre,hogy nem tud nélküle élni.
2020. dec. 16. 11:22
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es és meddig tartott nálad a depresszió? Visszaálltál vagy kaptál újat? Nekem nem volt depresszióm soha. "Csak "generalizált szorongásom.
2020. dec. 16. 11:25
 5/7 anonim válasza:
Kaptam másikat, mert egyre rosszabbul lettem utána.
2020. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 2- szer eltettem. Fél-fél év szedés után. Egyik napról a másikra. Elvileg ezt le lehet így tenni. De most újra szedem, mert trauma ért és visszatértek a pánikrohamok és a hangulatom is depresszív. Tedd le egyik napról a másikra. Ennyi.
2021. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már letettem. Valóban ez annyiban jó, hogy le lehet tenni egyik napról a másikra. Viszont itt maradt a szorongásom. Nem tudom mit tegyek?
2021. ápr. 19. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!