Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosságon kívül van...

Öngyilkosságon kívül van ésszerűbb megoldás ha elkövettem egy orbitális hibát?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 01:58
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Tudom igazatok van, hogy el kell felejteni de most hirtelen villámcsapásként ért.
2021. ápr. 10. 02:45
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy kedves aranyos és nagyon jólelkű ember lehetsz, ha ez miatt ennyire hibáztatod magad, de hidd el, egyáltalán nem tehetsz róla!!! Ha nem veled, akkor mással lett volna, és akkor is tönkremegy a házasság..
2021. ápr. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz lehet, mert kiderült több nővel is volt viszonya de nálam látta meg. És most nekem mivel nem történt ilyen eset ezért érzem most így magam.
2021. ápr. 10. 02:49
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg. Nagyon kérlek felejtsd el ezt a baromságot. Mások lazán megteszik úgy is hogy tudnak róla.. Téged is átvertek, teljesen nonszenz ez az önhibáztatás
2021. ápr. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
#13: Az 5-ös vagyok. Tudom, nem könnyű, de próbáld úgy nézni: veled is szemét volt. Nem érdemli meg, hogy így érezz! Ez a pasi nem ér annyit, hogy magadat hibáztasd miatta! Ennyi.
2021. ápr. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
37%
Azt a hazassagot nem te tetted tonkre. Es meg csak nem is feltetlenul a ferfi felrelepese.
2021. ápr. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Csak sosem történt velem ilyen ezzel a következménnyel.

Sok minden bizarr dolgot tudtam meg róla amit nem is mondott.

2021. ápr. 10. 03:05
 18/26 A kérdező kommentje:
Most viszont úgy érzem szükségem lenne cigarettára úgy, hogy nem is dohányzok. Utoljára 2014 körül próbáltam ki egyet azt ennyi de most talán segítene. Tudom káros meg minden de talán ez segítene lenyugodni meg egy energiaital amit amúgy is szoktam inni..
2021. ápr. 10. 03:32
 19/26 anonim ***** válasza:
76%

nem tudtad , hogy házas. nem hibáztál. az öngyilkosság hálátlan dolog, azokkal cseszel ki akik szeretnek téged.

lesz még nagyobb hiba is az életedben. akkor se az a megoldás h öngyilkos leszel. b r m

2021. ápr. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Remélem sikerült aludni legalább egy keveset!


Fontos, hogy lássad, amit itt is többen írunk: "NEM te vagy az oka! NEM te döntöttél így!"

A pasas döntött így és kicseszett mindenkivel. Veled cseszett ki. Te érzed magad miatta ilyen cefetül. A fenébe vele! Te ennél értékesebb vagy!


Neked most nagy szükséged van az emberi szóra, megértésre és törődésre.

Mindenképpen beszélj valakivel, akár barátnőddel, aki meghallgat és bizalmasan megtartja a titkodat. Vagy (magamból kiindulva - mivel nincs sok barátom) olyannal beszélj, akit eleve köt a titoktartás: pap, rabbi, lelki segélyesek.



Ha nehezen sikerül elaludni, akkor az energia italt és kávét kerüld pár napig. Helyettük nyugtató teákat ajánlok inkább:

- Valeriana (macskagyökér) - Altató, nyugtató hatása van. Nem is szabad utána vezetni. Lefekvés előtt fél órával érdemes fogyasztani. Ezt lehet kapni kapszulában is. Esténként 2 szem vagy egy-két csésze tea és jobban alszol tőle. Az alvás nagyon fontos!

- Citromfűlevél - Ezt korlátlan mennyiségben lehet fogyasztani a nap bármelyik szakaszában. Idegerősítő, nyugtató hatású.

- Orbáncfű - idegnyugtató, stresszoldó, kedély javító, görcs oldó, immunerősítő, vírus ölő hatása van. Ezt napközben lehet inni.


Érdemes beszerezni legalább az egyikből otthonra legalább egy kis (50 grammos) adagokat. Bármilyen gyógyszertárban kiadják.

Nagyon jót tesz egy nagy séta a tiszta levegőn, a mozgás. Segít picit kitisztítani a fejedet is a gondolatoktól, ami most igen nehéz.

2021. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!