Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosságon kívül van...

Öngyilkosságon kívül van ésszerűbb megoldás ha elkövettem egy orbitális hibát?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 01:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, nem követtél el semmi hibát, főleg nem olyat, amiért érdemes volna még csak gondolkoznod is ilyesmin! Naív voltál, ennyi a "bűnöd", először is boldog házasságba nem lehet beférkőzni, ez a pasi meg fűvel-fával csalja a feleségét, átvert mindkettőtöket, rohadék a legrossszabb fajtából, nem érdemel egy könnycseppet sem, és nagyon nem rajtad múlott.

Ez csak annyit jelent, hogy tanulnod kell, gondolom voltak jelek, csak nem figyeltél, nem ért mindig rá, este nem írtatok egymásnak stb., legközelebb figyelj oda, hogy olyannal ismerkedj, aki megbecsül, és figyel rád, nem akar lopva találkozni, elérhető este 6 után is..

2021. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%
Én is tönkretettem egy házasságot úgy, hogy nem is volt viszonyom a férfivel. Hiszek neked kérdező. De kérlek ne öld meg magad lelkem:)
2021. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Kicsit jobban vagyok ma.

Elmeséltem a barátnőmnek ezt és jobb már.

2021. ápr. 10. 15:22
 24/26 A kérdező kommentje:

És sikerült kicsit aludnom.

Végülis megbeszéltük a dolgokat a feleséggel, a pasas még úgy ír mintha továbbra se történt volna semmi..de nem is válaszolok neki már.

Nem ér annyit.

2021. ápr. 10. 15:26
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó olvasni, hogy megkönnyebbültél.

Vedd igénybe a barátnőd segítségét. Jó, hogy számíthatsz rá!


Jól írod! Nem ér annyit!

Kívánok lelkierőt neked, mert most szükséged van rá!

2021. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 kretens ***** válasza:
7%
Nekem lenne egy kérdésem.Vajon akik leélnek egymás mellett hosszú évtizedeket több gyereket is felnevelnek együtt öregszenek meg nos azok mind makulátlanok?Nem hiszem sőt nincs is és szinte igazából ha mindenki szivére tenné a kezét és bevallaná hogy bizony én is voltam mással életem során házas ember létemre az gyakorlatilag szinte természetes is.Aki az ellenkezőjét bróbálná bizonygatni az hazudik.A természet rendje az ha két fél összeházasodik az azért van mert látnak egymásban valami megfoghatatlan pluszt ami nem más mint az őszinte szeretet és féltés minden bajtól.Ha például egy 40-50 éve tartó házasság során mindkét fél néha félrelép az nem ugyan az a szeretet tehát akkor is azt fogja szeretni igazán akit először választott és a sirig együtt maradnak.
2021. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!