Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen betegség, ha valaki...

Az milyen betegség, ha valaki még csak 34 éves és lelkileg már 70 évesnek érzi magát??? De nem csak pár hete, hanem már másfél éve.

Figyelt kérdés
Emiatt már az se zavarnak, ha nem élnék.

2021. ápr. 10. 22:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem segit
2021. ápr. 10. 22:53
 12/17 PetheD ***** válasza:
Valami oka biztosan van. Nem tudsz senkivel beszélgetni, aki közel áll hozzád és megért?
2021. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha másfél éve 70 évesnek érezted magad, akkor mostanra már 71-nek kellene.
2021. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Depresszió. Nálam is ugyanezek a tünetek. Bár, most úgy néz ki, hogy eltalálták a gyógyszeremet. Tünetmentes vagyok.
2021. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Noti75 ***** válasza:

Nem nagyon értem ezt az egészet. Azt írod gyógyszeres kezelés alatt állsz. Feltételezem, hogy akkor orvos is foglalkozik veled. Nem lenne egyszerűbb ezt a dolgot a kezelőorvosoddal megbeszélni? Ő nyilván még tudja mondani neked, hogy melyik betegséget, hogy hívják, csak még kellene kérdezned tőle. Fura, hogy ez 1,5 év alatt nem történt meg, inkább itt a Gyakorikérdéseken kérdezősködsz, miközben lehetőséged van arra, hogy közvetlenül egy szakembertől kapj választ.


Én azt javaslom neked, hogy komolyabb egészségügyi dolgokban inkább szakemberhez fordulj, mert itt, ezen az oldalon könnyen kaphatsz téves válaszokat. Még akkor is, ha teljesen jóindulatú az aki válaszol neked. Nem ismer téged, nem tudja a pontos tüneteidet, nem ismeri az előzményeket, sem a jelenlegi körülményeit vagy azt, hogy milyen gyógyszert szedsz vagy szedtél a közelmúltban. Így viszont még a legnagyobb jóindulat mellett is könnyen lehet teljesen téves vagy éppen káros tanácsot adni.

Azt meg gondolom senki nem szeretné, hiszen inkább segíteni szeretne az ember másoknak.


Egyébként rengeteg dolog állhat az ilyesmi hátterében. A vitaminhiánytól kezdve a mozgásszegény életmódot át a lelki problémákig bârmi. Éppen ezért lehetetlen lenne ezt így megmondani, hogy mi a baj. Így jótanácsot is nehéz lenne adni.

2021. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A pazihiaterem nem veszi fel a telefont, sőt mikor odamentem és mondtam neki, h nem jó a gyogyszerem elzavart nagy nehezen levaltotta az egyiket de 400 mg dozisban adta már első nap.
2021. ápr. 11. 11:38
 17/17 A kérdező kommentje:
Most meg a neurologusom se értem el már hetek ota
2021. ápr. 11. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!