Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mondhat ilyet egy pszicho...

Hogy mondhat ilyet egy pszichológus? 2.0

Figyelt kérdés

Ennek a kérdésnek a folytatása:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Gondoltam, adok még egy esélyt a pszichológusnak.


Megint a bántalmazásról beszéltünk, és arról, hogy ez hogyan hat rám testileg, lelkileg. Pánikrohamaim vannak, szorít a mellkasom, hányingerem van, szédülök, időnként hányok, és rémálmaim vannak.

Megkérdeztem, hogyan kezelhetnénk ezeket a pánikrohamokat. Azt mondta, ne gondoljak az ügyre.


Aztán arra terelődött a szó, hogy milyen büntetést fog kapni az elkövető. Azt mondta, úgyse fogják lecsukni. Erre én felhoztam neki egy megtörtént példát, hogy ott is lecsukták az elkövetőt, erre komolyan ezt mondta:

Engem állatira nem érdekelnek a bűnügyek.


Aztán vége lett az órának, és azt mondta, hogy amúgy ha nekem kellene valami igazolás, vagy meg kéne jelennie bíróságon, akkor ne számítsak rá, ő nem akar ilyenekbe belekeveredni.


Ezek után megegyeztünk, hogy elválnak útjaink.


Hogyan lehet kifogni jó pszichológust? Aki nem tapos így az ember lelkébe??


2021. ápr. 12. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem orvos, de még embernek is sz*r. Legalább tenne úgy, mint aki megdolgozik a pénzéért. Keress mást, esetleg pánikosok facebook csoportjában kérj ajánlást.
2021. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én az előző kérdésedben még kétkedtem, hátha csak valamit rosszul próbált kifejezni, de ez tényleg nagyon kemény... Ilyet magánbeszélgetésben sem engednék meg magamnak, nemhogy egy konzultáción pszichológusként...
2021. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sz.r pszichológus és egyébként egy orbitálisan nagy bunkó. Keress mást!
2021. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen az atlag pszichologus. Amig csak uldogelni kell, bologatni, hallgatni, neha "eletvezetesi tanacsokat" adni, vagy "szabopeterkedni", addig orulnek, hogy ilyen nyugodt, magas oraberrel kecsegteto, tarsadalmilag igen hasznosnak es megbecsultnek tuno szakmat valasztottak. De ha eljon a valodi problemak kibogozasanak az ideje, neadjisten felelosseget kell vallalni, ugy kimenekulnek a tortenetbol, mintha sosem lettek volna bent. Remelem legalabb a szupervizorahoz ellatogatott.
2021. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ő úgy látja ezek szerint, hogy belelovaltad magad a veled történtekbe és ez okozza a problémádat. Valószínűleg inkább egy lelkészhez kellett volna fordulnod.
2021. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Ne pszichológust keress, hanem kiképzett terapeutát, azok közül is a legjobb a mélylélektani módszerekre képzett (integratív, transzperszonális, stb.)
2021. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jelentsd a felettesenek
2021. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki lehet a felettese. Hogyan lehet ezt kideríteni?
2021. ápr. 12. 22:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik válts persze, az meg szerintem érthető, hogy jogi dolgokba nem akar belefolyni.
2021. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom, hova jarsz hozza? Vagy magan praxis?
2021. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!