Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napok óta feszültnek és...

Napok óta feszültnek és gonosznak érzem magam. Azt hiszem képes lennék bántani más embereket és ez szörnyen zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta ideges típus vagyok, egy jó ideje már pszichológushoz is járok emiatt.

Nagyon hamar felkapom a vizet és olyankor elborul az agyam és a lehető legrosszabbakat kívánom az adott embernek. Van amikor szimplán az is felb*ssza az agyamat hogy hozzàm szólnak és olyankor nagyon lekezelő vagyok. A napokban több dokumentum filmet néztem ami igaz történeten alapul(gyilkosságokról szól) és folyamatosan azon kattogok hogy milyen lehet megölni valakit, Milyen lehetett az áldozatoknak. Amikor néztem nagyon megrázott és sajnáltam az áldozatokat viszont mostmár nem. Nem tudom mit csináljak,megijeszt ez az egész. Èn nem akarok gonosz és rossz ember lenni de már saját magamat is megijesztem. Szerintetek ez csak egy időszak vagy lehet hogy van bennem egy úgymond ,,sötétség’’

(Egyébként megnéztem a gabriell fernandez aktát is és alig tudom feldolgozni..lehet hogy emiatt érzem azt amit érzek? Az biztos hogy több ilyet nem szeretnék nézni sem olvasni...csak már napok óta vonz ez a gyilkosság téma)



2021. ápr. 15. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
sakkozz, az relaxál!
2021. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Milyen lehet ölni? Semmi élvezet nincs benne! Kiáltoznak még te szurkálod, esetleg sírnak, védekeznek, a végén kilehelik a lelkülket, meredt szemekkel. Aztán rájössz hogy nem is volt benne semmi éedekes, de,aztán már mindegy jön a következő, mert már kiszálni nem tudsz.
2021. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pszichológus
2021. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tinédzser vagy? (A fogalmazásmódból ez jön le) Ha igen, akkor ez szerintem csak egy ilyen időszak. Unatkozol és kikészít a covid miatti "bezártság".


Amennyiben nem vagy tizenéves, akkor irány a pszichológus.

2021. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Belső feszültség, feszült idegállapot okozza. Nekem nyugtató elvonás után volt ilyen jó sokáig. Nem kell tőle megijedni, tekintsd úgy, mintha túl sok kávét ittál volna. Lényegében csak az idegeket kell megnyugtatni. Sport, kimerítő fizikai munka, kellemes-nyugis tevékenységek, olvasás, vidám filmek. Ne gyilkosokról nézz filmeket, hanem vígjátékokat, animációs meséket. Ne feszülj rá, átmeneti állapot, rossz idegek okozzák.
2021. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek a filmek karosabbak mint a po rno komolyan mondom. Ha tudod hogy érzékeny vagy, akkor minek nézed meg? Sajnos ezt hozta az internet,meg a sok fos sorozat, horror,h az emberek ingerküszöbét már extrém módon manipulálják. Tanulj belőle,ne nézz ilyeneket,megfertozik az emberek agyát,szép és jó az élet.erre koncentralj. Én csak 10percet nézek helyi híradót,meghallgatom rádióban mi van az országban és még max 10p atfutom a híreket online. Nm fog érdekelni h mi van mondjuk Ázsiaban,nincs rá hatásom,és nm érdekel csak az ami rám van hatással.fokuszalj arra ami neked fontos,ezek a filmkészítők már nm értéket gyártanak hanem termékeket,meg van minden amerikai film receptje,mind 1forma. Youtubeon keres olyan tartalomgyartokat akik jó fejek és lekotnek.
2021. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csaknem a nightstalkert nézted?
2021. ápr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!