Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért láttam foltokat, és...

Miért láttam foltokat, és szédültem?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka felébredtem egy nem valami mély alvásból, és mikor vissza akartam aludni foltokat láttam, elkezdtem szédülni és nagyon hányingerem lett.

Mi lehet ez?



2021. ápr. 17. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a vérnyomásoddal, pulzusoddal voltak bajok. Lehet rossz pózban feküdtél, elnyomtál valami eret, stb. Semmi komoly, nyugi.
2021. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
remélem tényleg nincs nagy baj:/ pózt váltottam mindig, de ugyan azt éreztem, plusz úgy vert a szívem mintha ki akarna ugrani és mintha elfogyott volna a levegő a szobába úgy kellett utána kapkodnom
2021. ápr. 17. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet valami rosszat álmodtál, vagy egy kisebb pánikrohamod volt. Elképzelhető, hogy stresszelsz, izgulsz, félsz valamitől és amiatt lehetett.
2021. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott néha ilyen lenni. Vagy foltokat látok, vagy fekete kukacok úszkálnak a szemem elött.

Nekem attól van, mert nagyon stresszes vagyok, és ha betelik a pohár, akkor jön elő 😐

2021. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is pillanatnyi vernyomas gond lehetett, nekem akkor szokott ez lenni, ha hirtelen allok, vagy ulok fel.
2021. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!