Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges most pszichológust...

Lehetséges most pszichológust találni, a covid miatt? (Úgy értem, hogy most mindenki depressziós, és emiatt telítve van minden pszichológus naptárja?)

Figyelt kérdés
Én nem a vírus miatt mennék, más problémákkal küzdök. Felhívtam már pár pszichológust, de eddig senkinek nem volt szabad kapacitása. Keresett mostanában más is szakembert? Ha igen, sikerrel jártatok, csak én vagyok peches, vagy tényleg nehéz találni valakit most?
2021. ápr. 18. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet találni. Az igaz, hogy jelenleg sokan keresnek pszichológust, ezért több időpont foglalt, de rengeteg szakember van.
2021. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
tudod nem csak depresszió miatt mennek pszichológushoz az emberek...
2021. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok, csak kicsit elkeserített, hogy akit felhívtam neki őszig nincs szabad időpontja, többnek is, írtam többeknek, ők még csak nem is válaszoltak, gondolom szintén amiatt, mert telítve vannak..
2021. ápr. 18. 18:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké 2es, ezt értem, de mivel nekem is hasonló problémám van, csak nem a vírus miatt, ezért én is ezzel a problémakörrel foglalkozó szakembert keresek, és emiatt most ez még nehezebb gondolom.
2021. ápr. 18. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak rögtön válaszolni... Keress tovább, nem foglalt minden szakember.
2021. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból nehezebb, hogy téged "mezei" pszichológus nem vállalhat, csak klinikai szakpszichológus. De ők is dolgoznak több helyen csapatban, és nincs mindegyiknek tele a naptára.
2021. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké próbálkozok akkor még.
2021. ápr. 18. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!