Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltam pszichológusnál....

Voltam pszichológusnál. Kaptam tesztet. Mire jó, ha ki töltöm a tesztet? Fog tudni ez alapján segíteni? Vagy mire is van az a teszt?

Figyelt kérdés

Kérdezte a nevemet, hány éves vagyok, mit dolgozok, szüleimet kérdegezte, barátnőmet. Kérdezte, hogy milyen a természetem, milyen problémám van. Aztán mondja hogy a barátnőm testvérei ikrek. Azt lehet az anyám említette, mert oda mentem ahova az anyám jár.

Haza küldött nekem egy 500 tesztet. Az mire jó, ha ki töltöm? Mit fog azzal elérni?


2021. ápr. 20. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas etikai es szakmai hiba az a pszichologus, aki egyszerre kezel anyukaddal - kiveve, ha csaladterapia.
2021. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1# egyetértek. Pszichológus nem kezelhet egymással valamilyen kapcsolatban álló klienseket, kivéve ha az párterápia vagy családterápia.
2021. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt egyébként arra jó, hogy valamennyire megismerje a személyiséget és leszűkítse a problémaköröket. Normál esetben ezt viszont beszélgetéssel kellene megtennie, mivel erre a tesztre semmit sem lehet alapozni.
2021. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Miért mész pszichológushoz, ha nem akarod megtenni azt, amit kér tőled? :D
2021. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!