Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van mindenből, mi a...

Elegem van mindenből, mi a fenét csináljak? :' (

Figyelt kérdés

Van pasim, akit nem szeretek, de szakítani meg nem tudok.

Tanulni kéne a vizsgákra, de semmi kedvem hozzá.

Magammal sem vagyok megelégedve.

Sűrűn vagyok ideges és szomorú.

...

Legszívesebben világgá mennék...

Esetleg valami ötletek, hogyan változtathatnám meg gyökeresen az életem?


2010. aug. 22. 12:40
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudsz szakítani? Megzsarolt?

Járj olyan szakra ami érdekel!

2010. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim válasza:
100%
Mivel te magad is írod, hogy hiába szenvedsz, nem érzed, hogy ki tudnál lépni a kapcsolatodból, ezért ez azt jelenti, hogy még könnyebb a szenvedés elviselése, mint a bizonytalanságba való kilépés (pszichológiai értelemben nincs még meg a "szökési sebességed"). Ilyenkor érdemes környezetváltozást eszközölni (pl. elutazni valahova), vagy a tüneti depressziót gyógyszerrel kezelni (csak mértékkel!). Ha beszélsz a problémáról valakivel, az is sokat tud segíteni, hátha az adott ember(ek) valami konstruktív ötlettel áll(nak) elő.
2010. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
93%

menj be a korhazba a gyerek-egesi osztalyra. nezzel korul, aztan ha kijossz mindjart maskent latod az eleted.


bocs ha durva voltam. Pasit kidobni, nem olyan nehez az. konyvet kinyitni, tanulni, nem nyavajogni.

2010. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
A 2. hsz-hez, sok ember szenved nagyon, mégse tud kilépni, sokszor az ember ilyenkor leblokkol.
2010. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Érdekel, csak sok a felesleges tantárgy, és most azokat kéne tanulni.

Nem zsarolt meg, csak ...őő...nem tudom, félek az egyedülléttől, meg hogy nem találok ilyen rendes pasit mint ő (m rendes velem, megbecsül,...), de hiába, nem jó vele, nem vagyok boldog. És attól is tartok, h majd a fejemhez veri, h csak az ajándékok miatt voltam vele. Meg hogy akkor minek húztuk eddig,...Meg a szüleim is kedvelik...

2010. aug. 22. 13:00
 6/57 anonim ***** válasza:
94%
3.hsz nagyon beteges, miért lenne neki jobb, ha szenvedő gyerekeket látna? csak még jobban befordulna. elítélem azokat akik azon élvezkednek, hogy nekik jobb a helyzetük mint másnak és emiatt kötelező magukat heppinek érezni.
2010. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

,,menj be a korhazba a gyerek-egesi osztalyra. nezzel korul, aztan ha kijossz mindjart maskent latod az eleted.,,

Igazad van, ehhez képest az én gondom semmi...

És gondoltam, h majd kapok ehhez hasonló választ.

2010. aug. 22. 13:02
 8/57 A kérdező kommentje:

12:57-nek...Igen, szívesen világgá mennék...

Beszélgettem pár személlyes erről, és egyik azt mondja, h jobb lenne ha szakítanék, majd találok másikat, fiatal vagyok még, megvonom magamtól a boldogságot, másik válasza, h maradjak mellette, m ritka az ilyen pasi...

2010. aug. 22. 13:06
 9/57 anonim ***** válasza:
velem is elő szokott fordulni, hogy ilyen a hangulatom. nekem mindig segít, ha eszem valami finom, egészséges ételt, utána meg elmegyek biciklizni vagy csak sétálni egy nagyot a szabad levegőre, közben zenét hallgatok. a napsütés sokat segít, és ha mélyeket lélegzel, megnyugtat. utána kezdj valamit a pasiddal, valahogy muszáj vele szakítanod. nem tudok elképzelni olyan szituációt, amiben jobb lenne együtt maradnod vele ha ez miatt boldogtalan vagy. ha ez megvan, tuti megkönnyebbülsz és tudsz tanulni a vizsgákra. ha meg jól sikerülnek, attól biztos sikerélményed lesz, és büszke leszel magadra. addig is, talán ha megleped magad valamivel, új ruhával, valami sminkcuccal, új frizurával, biztos jobban fogod érezni magad a bőrödben. hidd el, az emberek sosem a külvilág miatt rosszkedvűek, hanem mert ők "akarnak" azok lenni. szóval először belül kell változtatnod, és szebb lesz a világ.
2010. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
*személlyel
2010. aug. 22. 13:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!