Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiátrián belém erőszako...

A pszichiátrián belém erőszakolják az ételt és a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Önként mennék be, de nem evési problémával, sőt, nagyon jó étvágyam van HA finom a kaja. Ha szörnyű, belém erőszakolják vagy hozzátartozóim hozhatnak nekem jó kaját?

A másik kérdésem a gyógyszer. Nem vagyok gyógyszer ellenes, szóval nem emiatt nem venném be hanem mert van egy olyan hülye mentális blokk az agyamban ami miatt a Nospánál nagyobb gyógyszert képtelen vagyok lenyelni...tudom hogy nem nagy, mégis hatalmasnak érzem és attól félek hogy félrenyelek. Ha belém erőszakolják, a pániktól talán tényleg fuldokolni kezdenék...ilyen esetben mit lehet tenni?



2021. ápr. 23. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha pszichiátriára kerülsz, ott pont kezelni tudják a finnyáidat. Így.. vagy úgy..
2021. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát nem segitenek a pszichiátrián hanem még inkább beteggé tesznek?
2021. ápr. 23. 07:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akaratod ellenére semmit sem fognak ledugni a torkodon.

Sok gyógyszert folyadékként meginni vagy injekcióban is be tudják adni.

Bár lehet csak feloldották a tablettát narancslében.

2021. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha félrenyelnéd a gyógyszert, akkor segítenének, hogy ne fulladj meg tőle. És utána már nem nyomnák le a torkodon. De ha előre szólsz, akkor tudják por alakban, vízben feloldva is adni.

Az ételt nem tudom. A hozzátartozók most nem mehetnek látogatni, a portán leadott ételt vagy odaadják, vagy nem.

2021. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak beléd erőszakolni semmit. nem vagy közveszélyes, sem öngyilkos hajlamú. nem fogják felülbírálni erőszakkal az akaratodat. A pszichiátria ma már nem úgy működik mint negyven éve. Én erős öngyilkossági hajlamig jutottam, de még engem se kényszerítettek hogy befeküdjek.
2021. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami a gyógyszer illeti: én is így vagyok vele. Nekem az vált be, hogy nem vízzel, hanem ennivalóval együtt nyelem le a bogyókat. Úgy simán lecsúsznak még a "lóbogyók" is.
2021. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. ápr. 24. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!