Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ebben a covidos időszakban...

Ebben a covidos időszakban van lehetőség pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni, hogy merre induljak el? Budapesten élek. Háziorvos? Vagy beutaló nélkül is lehet? Úgy tudom, hogy a pszichiáter tudna tovább küldeni a pszichológushoz. Jól esne a beszélgetés vagy valamilyen segítség, mert lelkileg egyre rosszabbul vagyok. Ellátni magamat is nehéz. Van esély rá hogy kapok valahol segítséget ha magánban nem tudom megfizetni?

2021. ápr. 16. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Van pszichológus, de inkább pshichiátert keress, az pedig járóbeteg szakellátás keretében kell működjön
2021. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt találtam egy hasonló kérdést, igaz 2015-ös válasszal, de szerintem nem változott azóta olyan sokat a helyzet.

[link]

Illetve online pszichológust is lehet találni kimondottan könnyen, elég rákeresni a neten. Bár ez valószínűleg drágább. Remélem, hasznát tudod venni valamennyire ezeknek! :)

2021. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Pszichiaterhez lehet menni beutalo nelkul is, o kuldhet tovabb pszichologushoz. Aztan itt lehet, hogy van kapacitas heti egy alkalomra mar masnaptol, de lehet, hogy csak fel ev mulva tudtok talalkozni havonta egyszer. Maganban oda mesz, ahova szeretnel.
2021. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!