Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy istenkomplexusos tisztában...

Egy istenkomplexusos tisztában van vele, hogy az?

Figyelt kérdés
Mostanában azon gondolkodok, hogy lehet, hogy istenkoplexusom van, vagy nárcisszisztikus vagyok. Néha túlságosan is én-centrikus vagyok, úgy gondolom, hogy én vagyok a legokosabb, és legviccesebb ember a világon és igazából mindenki szeret (ezzel elnyomom az öngyűlölő gondolataimat és a megfelelési kényszeremet). Szinte semmi sem lehet az én hibám, mert tökéletes vagyok, és, ha véletlenül mégis találok valakit, akit okosabb nálam, akkor megsértődök és néha napokig tanulok az adott tárgyról, csak, hogy jobb legyek. Ez probléma lenne?

2021. ápr. 23. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont olvastam egy cikket, ahol azt írták, hogy a nárcisztikusság egyik fajtája ilyen bizonytalanságból jön. Pont amit írsz. Ha tudsz angolul megkeresem.
2021. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Persze, hogy tudok angolul
2021. ápr. 25. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem :D

Ez az:

[link]


érdekes amit ír, hogy ez kicsit ilyen ördögi kör:

“Narcissists are insecure, and they cope with these insecurities by flexing. This makes others like them less in the long run, thus further aggravating their insecurities, which then leads to a vicious cycle of flexing behaviors.”

2021. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!