Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bosszút lehet állni egy...

Bosszút lehet állni egy szociopata emberen? Hogyan?

Figyelt kérdés
Mivel rendes érzései nincsenek, ötletem sincs, mit tehetnék. Nekem és több ismerősömnek is ártott. A módszere az, hogy önbizalom hiányos, és hasonló mentális problémás nőket / ritkábban srácokat hálóz be, és azt mondja nekik, amit ők hallani szeretnének. Aztán megtud róluk egy csomó infót, a vágyaikat, gyengeségüket, ezeket pedig fel is használja ellenük. Kisemmizett engem és az ismerőseimet anyagilag és érzelmileg is, aztán eltűnt, mint elefánt a ködben. Személyes bosszút akarok állni. Annyit tudok róla biztosan ( ki tudja mi volt igaz és mi kamu azokból, amiket mesélt ), hogy hol lakik, milyen számai és emailjei vannak, és hogy irányításmániás, pénzért is együtt van emberekkel, valamint nyugtatókat szed, iszik és drogozik ( többször volt elvonón ) és durva komplexusai és hatalom mániája van, szerintem ön és közveszélyes is lehet egy ilyen ember. Úgy érzem, nem hagyhatom, hogy egy ilyen büntetlen folytassa, amiket eddig és még több áldozatot szedjen, tenni akarok valamit. Mit lehetne csinálni? Nem akarok beletörődni csak úgy, hogy ilyen férgek mászkálnak köztünk.

2019. márc. 24. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha bosszút állsz,akkor ennek örülni fog(dopamint termel az agya) ,mivel így erős érzelmeket mutatsz felé,amivel azt mutatod hogy nagy hatással van rád,és így még jobban kifogja ezt használni. A legjobb bosszú a közönyösség,közömbösség.
2019. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Hat ha nyugtatozik iszik drogozik akkor komoly gondjai vannak valoszinu erre kell neki a penz.. es igazabol semmilyen bosszura nincs szukseg mert szar elete van vagy lesz es vissza kap mindent...de hivatalosan van bizonyitek hogy kicsalt penzt toletek vagy milyen modon akarsz bosszut allni? Hivatalosan vagy csak ugy. Mert hivhatsz ra rendort hogy diler mitudomen gyerekeknek ad el. Lesz hazkutatas biztos talalnak nala es beviszik.. az jo lecke lehet de durva is 2x meggondolando .
2019. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos önként és dalolva támogattuk, mert hitegetett, és bedöltünk a csőbe. Tudom, hogy az életmódja ki fogja majd csinálni, de addig is teszi tovább amiket eddig.Egy házkutatás jó lenne, a lakásán vannak tabik ( főleg benzodiazepinek, rivo, xanax, de tart LSD-t, Extasy-t és füvet is ) ezeket saját célra és kereskedésre is használja. Nekem ( " sajnos " ) nem akart eladni, így kézzel fogható bizonyítékok nincs, csak amit láttam személyesen a lakásán. Így is megér egy bejelentést? Tartok tőle, hogy nem fognak ezzel foglalkozni, és ha éppen pont nincs nála semmi, még én kerülhetek pácba.
2019. márc. 24. 11:25
 4/8 A kérdező kommentje:
bizonyítékom *
2019. márc. 24. 11:26
 5/8 anonymousreview60 ***** válasza:
30%

„Ha bosszút állsz, akkor ennek örülni fog.” A bosszú az károkozás. Attól senki agya nem termel dopamint, csak a bosszúállóé. Amire gondolhatsz, az a bosszúálló – a szociopata által látott – bosszúállási törekvése. De 1. nem szükséges, hogy összeköthető legyen a károkozás és a bosszúálló, 2. ha összeköthető, de a károkozás sikeres, akkor meg tuti, hogy kétszer annyira lesz dühös, mint amennyi dopamint kapott előtte.

„A legjobb bosszú a közönyösség, közömbösség.” Ebben van valami. Annyival érdemes kiegészíteni, hogy azért a lehetséges jövendőbeli áldozatokat érdemes/illik figyelmeztetni.

„Hat ha nyugtatozik iszik drogozik akkor komoly gondjai vannak valoszinu erre kell neki a penz.. es igazabol semmilyen bosszura nincs szukseg mert szar elete van vagy lesz es vissza kap mindent.” Hát ennek meglesz a böjtje a szociopata részéről. Jobban együttérzek a sértettel, és egy picit a szociopatával. Pontosabban a benne létezhetett volna emberrel, mert a szociopátia egy a társadalmi környezet által rákényszerített páncél. Azt a környezetet lehet, hogy ő választotta, lehet, hogy nem.

2019. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem hagyd a francba, csak magadnak ártasz a bosszúval. Kezdj új életet és szard le, jobbat nem tudok tanácsolni. Legközelebb már tudni fogod milyen emberekkel ne állj szóba.
2019. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Csak azt lehet megvezetni, aki hagyja magát! Haragudhatsz rá, de magadra is mert hagytad magad becsapni. Ebből remelem tanultál, és máskor okosabb leszel!

Amúgy meg jelentsd fel a drog miatt, a börtön elég büntetés lesz számára.

2019. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Amíg a bosszút forralod, csak magadat mérgezed a negatív gondolatokkal. Lépj tovább, és örülj, hogy szereztél egy hasznos tapasztalatot.
2019. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!