Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha az állatokat...

Mit tegyek ha az állatokat jobban kedvelem mint az embereket?

Figyelt kérdés

Intézetben nőttem fel, eljutottan odáig, hogy van egy kis lakásom saját erőből, illetve egy kutyusom és egy cicám. Egyre jobban észreveszem, hogy olyan érzéseim vannak, hogy sokkal fontosabbak mint bármely ember lehetne számomra, feltétlen szeretem őket, és úgy érzem szintén feltétlen szeretnek engem. Nincs bennük rossz, és olyan kedvesek, imádom őket. Viszont félek, hogy emiatt kapcsolatot sem tudok sose összehozni, mert úgy érzem sokkal többre tartom az állatokat mint az embereket.


Jogos a félelem, és jó úton tartok afelé hogy 40 évesen macsekokkal és kutyusokkal fogok élni - 21 vagyok most - vagy idővel megszeretem az embereket is?


Igazából picit régebben kérdeztem hasonlót, akkor az emberek csoportban, de javasolták hogy tegyem inkább itt fel.



2021. ápr. 25. 05:10
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Egyensúly,emberek javarészt azért fordulnak kutyák,macskák felé mert a törődés kell neki .

Nem ma-i keletű,dolog mindég is volt az emberek mindég is tartottak jószágot,macskákat,kutyákat.

Ezel csak a pszichédet stimulálod,nincs avval baj ha tartól csak,ne uralkodjon el rajtad .

2021. ápr. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos, nem sajnos ezzel én is így vagyok, habár van párom akivel együtt is élek. Barátaim nincsenek és iskolás koromban is csak 2 volt, az a helyzet, hogy nem is vágyom barátokra. Ezt a szerepet a kutyám tölti be és nem érzem rossz dolognak de én is felfedeztem ezt magamban, hogy nehezen vagy épp sehogy nem tudok és nem is akarok emberi kapcsolatokat kialakítani, amivel még mindig nem lenne baj ha nem kéne járni dolgozni. 30 éves vagyok és épp azon vagyok, hogy ez megváltozzon valamelyest mert évről évre "súlyosabb" a dolog.
2021. ápr. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
A válasz a kérdésedre: megnyugodhatsz, normális gondolkodású, érzelmű ember vagy. A legtöbb humán egyed nem ér annyit sem, mint egy elrohadt krumpli. Vannak kivételek, de nagyon kevés, nehéz megtalálni őket.
2021. ápr. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Semmi nem kell tenni. Igazad van. Az emberek között sok a gonosz, hazug, kétszínű, csaló, stb. Az állatok között nincs ilyen.
2021. ápr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
76%
Szerintem nem kell izgulnod, de azért próbálkozz jobban ismerkedni.
2021. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Ezzel én is így vagyok..

Nincs veled semmi gond. Sajnos az emberek többsége r0hadék.

2021. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!