Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok megnyílni?

Miért nem tudok megnyílni?

Figyelt kérdés
Van jópár nagyon jó barátom, akikkel nagyon jól el tudunk beszélgetni, viszont ha már hárman vagyunk, jön egy sika haver is egyszerűen nem tudok mit mondani, ők csak beszélgetnek de nem tudok mit hozzátenni, nem is akarok megszólalni olyan kellemetlen az egész! Miért van az hogyha már többen vagyunk mint ketten akkor befordulok és alig alig szólalok meg? Félek hogy már azthiszik hogy nem szeretem őket pedig ez nem így van csak valahogy àtkattan az agyam és egyszerűen nincs mit mondjak. Ezzel egyedül vagyok? Mi a megoldás rá? Hogy tudnék én is folyékonyan beszélni ha pl 5en játszunk egy játékot? Meg olyan nagyon hülye idegesítő hangom van fiú létemre, ez is közrejátszhat benne, hogy inkább nem szolalok meg.. 17 éves vagyok amúgy. Mit tegyek?

2021. ápr. 29. 00:07
 1/2 anonim válasza:
Szia! Minden fejben dől el. Próbálkozz közbe szólni, gondolj arra, mintha csak ketten lennétek a legjobb barátoddal. Ne félj attól, hogy mit gondolnak mások. Csak add önmagad és hidd el sokkal szimpatikusabb leszel az embereknek, ha lazán, megjátszás nélkül magad adod.
2021. ápr. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meleg vagy és vonzódsz a barátod iránt, ergó: féltékeny vagy
2021. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!