Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha suttogva beszélek magamba...

Ha suttogva beszélek magamba az baj?

Figyelt kérdés

Nem vitatkozom magammal, nincs az a “hang” a fejembe aki utasítást ad es vele beszélgetek, hanem inkább suttogva mondom ki az ami a fejemben jár például enni kene, megint jonnek a spanok, holnap berugok, holnap dogát írok, mindent ami a fejembe van.


Bele gondolva engem frusztral a csend meg ha 10 másodpercig tart is, ezért is suttogom el ami a fejemben jár, csökkentve azt a fülsértő csendet.


Egyébként amikor itthon vagy a gépen is mindig valami zene megy, vagy video, tökmindegy csak legyen valami zaj, amiben beszélnek.


Ez normális? Haverjaimnak nem beszéltem meg errol mert ez most jutott eszembe, es felek h holnapra elfelejtem.


2021. ápr. 29. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele gond.

Én is csinálok ilyet, max kinövöd.

2021. ápr. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem csak suttogva dumálok magamban de nem gondolom, hogy kattant vagyok.
2021. ápr. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vagyok én is nyomom.. néha csak hulye hangokat adok ki, hogy legyen valami zaj.


Szerintem amíg mások előtt nem csinálod nem gáz.

2021. ápr. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hangosan gondolkodsz, nem gáz, sőt pozitív hatással bír. Én utcán is beszélek néha normál hangerőn magamba, az néha gázul jön ki, de többnyire minden ember beszél, és egy másik embernek se lesz furcsa.
2021. aug. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!