Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen szintű extrém szorongáss...

Ilyen szintű extrém szorongással, pánikkal mit lehet még csinálni?

Figyelt kérdés
Krónikus testi betegségeket okozott. A házból alig merek már kimenni. Évek óta megkeseríti a mindennapjaimat. Amiket próbáltam: pszichológus, pszichiáter (xanax, rivotril, seduxen, dormicum, scippa, nem hatottak, maximum álmos lettem, vagy hányingerem lett, de ugyanúgy szorongtam és pánikoltam tovább), autogén tréning, szimbólumterápia, agykontroll, templomba járás (ne röhögjetek, könyörgöm), kineziológiai oldások, masszázs, access bars, orbáncfű, citromfű, cbd, heti 1-6 sport, többféle diéta, elég víz, napfény. Céljaim lennének, családom, barátaim vannak, párkapcsolatom jelenleg nincs, de anélkül és azzal együtt is ugyanez volt. 15 éve tart.
2021. ápr. 29. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Akkor dolgozni sem mész?
2021. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az antipszichotikum segitett, haszonlo cipoben jartam mint te.
2021. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De, dolgozom, mert valamiből meg kell élni, de minden nap a pokol, hányinger, nem evés, alig alvás, buszról fel-le ugrálás, paranoia a munkatársak miatt stb.
2021. ápr. 29. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem tudok segíteni viszont kitartást és sok erőt kívánok neked! Biztos jobb lesz majd, ne csüggedj!💝
2021. ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ssri-t próbáltal?
2021. ápr. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben próbálkoznék további gyógyszerekkel, rengeteg féle van, valamitől csak jobb lesz. Alternatív megoldások közül, amit lehetett, kipróbáltál. Kitartást!
2021. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Scippa mellett van 10 masik ssri. Ki kell oket probalni. Szorongasra, panikra skizofrenia ellenes gyogyszerek is jok, en pl. amisulpridot szedek.
2021. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Javaslom a többi ssri szer kipróbálását, van kifejezetten szorongásra való!

Ezen kívül jó még a Duloxetin, nagyon erős szorongásra pedig az antipszichotikumok is.

Az adott gyógyszerek közül szinte egyik sem erős szorongásra való.

Jó pszichiátert keress, aki jól állítja be a gyógyszert, ennyi a titok.

2021. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!