Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A vonat gázolas minden esetben...

A vonat gázolas minden esetben halalos?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem igen. De inkább keress meg egy szakembert, ha neked jár ilyesmin az eszed. :)
2021. ápr. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vkinek pl. csak a lábát amputálja, aztán élete végéig tolószékes lesz..
2021. ápr. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Na igen, ez a nem mindegy. Egy balul elsült öngyilkossági kísérlet után küzdhetsz azért, hogy utána normális teljes életet élhess.

Hidd el, egyik opciót sem éri meg megkockáztatni, keress fel szakembert, és ne add meg magad az öngyilkos gondolatoknak!

2021. ápr. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és én speciel vonattal nem is próbálkoznék.


Pl gondolj bele, kilök a vonat maga elől eltörik a gerinced és végül se kezed se lábad nem mozog,még öngyilkos se tudsz lenni, ráadásnak életed végéig a saját húsvér testedben fogsz raboskodni.


Úgyhogy egy balul sikerült öngyilkossági kísérlet után küzdhetsz hogy másodjára sikerüljön, az meg mozgási képesség nélkül nem megy.

2021. ápr. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
És még mellette az utasok + a vonatvezető sérül lelkileg egy életre! Erre is gondolni kell!!
2021. ápr. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanazt írtam le, mint a 4es csak más szavakkal kevésbé részletezve,szóval nem értem a lepontozást, de egészségetekre.

Reméljük a kérdező is jól van.🤷🏻‍♀️

2021. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Érdekes kérdés, mintha hallottam volna olyat hogy valaki nem halt meg csak 1 végtaggal kevesebb lett neki. Ami nem hagy nyugodni hogy ezt te a mentális egészség kategóriába írtad.
2021. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!