Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most ez(ek) a rosszullét...

Most ez(ek) a rosszullét roham mi lehetett ?

Figyelt kérdés

Hosszu a tortenet .Az utobbi 2 evben ha egyedul mentem valahova es mondjuk nem lattam mas emberekt vagy pl autopalyas mentunk ,buszon voltam elkapott egy félelem erzett .Havonta volt hogy sokszor volt hogy 1x csak .

Ez egyre gyakoribba valt az elmult 1 evbe .

Tuneteim (hirtelen kezdodnek) :felelem ,szedules ,gyors sziverees,vegtag zsibbadas ,bizaerges ,hanyinger .

Aztan ez kb addig tart mig abban a helyztben vagyok vagy meg gyorsan lenem nyugtatom magam ugymond.

VISZONT ma tortent hogy eloszor vezettem picit hosszabban egyedul varosokban ahol van tomeg tok jol.voltam vezttem,aztan kiertunk egy kulteruletre erdoa resz ,hirtelen elkezdtem rosszul lenni kz zsi badas szedules ,hanyinger gyorsan felrealtam de annyira roszul lettem hogy ugy elzsibbad a labam a kezem hogy kb 1 percig a kezem mintha gorcsbe lett volna eltelt 1 perc ez kezdett elmulni ,kiszaltam kocsibol parommal helyett csereltunk aztan ez kb 5 perc utan elmult o vezetett tovabb .Szerintetek ez is lehet panikbetegseg ?

Ui:.Apukam akivel nem tartom a kapcsolatot erosen panik beteg,depresszios ,.gyogyszereket szd es volt mar bezarva kezelesen .Viszont ma anyira rossz volt hogy felek h mas a baj 😌


2021. máj. 1. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs más baj, ez mentális betegség, pánikroham vagy annak valamilyen formája. Keress fel egy klinikai szakpszichológust!
2021. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor ez valoszinu panik miatt volt ?:(

Annyira felek

,igazabol ha ilyen rosszileteim vannak kb 5 10 perc alatt elmulik

Csak a mai rosszabb volt kert ilyen izommerevseg volt a kezembe .Aztan kb felaltam.helyett csereltunk addigra elmult ez a merevseg 2 perc es elmult 😌

2021. máj. 1. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!