Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallucinálok, mit csináljak?...

Hallucinálok, mit csináljak? milyen gyógyszert adnak rá?

Figyelt kérdés
rendesen alszom és kipihent vagyok. minden oké de mégis mindig szarul vagyok és hallucinálok, mitől van?

2021. máj. 1. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit hallucinálsz, hangokat is?
2021. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichiáterhez. Nem tudjuk hogy mitől van, az sem garantált egyébként hogy mentális betegség.

Attól függően hogy mi okozza nagyon sokféle gyógyszert adhatnak rá, de egyiket sem fogod se a patikában recept nélkül se a közértbe megkapni, ezt az orvos dönti el.

2021. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hangokat ritkán, akkor is csak lépteket. embereket, állatokat és mozgó fekete pacákat többször szoktam
2021. máj. 1. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Éjszaka, mikor fekszel az ágyon?
2021. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
néha akkor is szoktam. de inkább nap közben
2021. máj. 1. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet lappangó skizofrénia vagy egyéb mentális betegség, de én már olyat is hallottam hogy valakinél kezdődő 1-es típusú cukorbetegség okozott ehhez hasonló hallucinációkat.

Sürgősen vizsgáltasd ki magad! Nem szeretném hogy komoly bajod legyen.

2021. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 idegen vagy de többet törődtél velem egy válasz erejéig mint a legtöbb ember. jól esett
2021. máj. 1. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!