Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok mit tehetnék...

Pánikbeteg vagyok mit tehetnék hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve van jelen az életemben, kértem szakértő segítségét de egy ideig elmúlt, aztán sajnos újra felbukkant. Nem tudom mi tévő legyek elalvás előtt sokszor aggódom a jövőmön, miket hogyan kellene stb. Egészen azt sem tudom mi váltotta ki pontosabban. Sokat vagyok egyedül barátaim tesvéreim nincsenek, nem tudom hogy a magány hozhatja ezeket elő vagy valami más van a háttérben. Ha valahova hívnak igaz nem beszélek róla senkinek, de mikor el kell menjek itthonról gyomoridegem lesz illetve attól tartok mi lesz ha rosszul leszek. Valaki esetleg tudna valami tanácsot adni aki tapasztalt ilyesmit vagy pár mondatban? Mert sajnos nem tudom mi tévő legyek, mivel oktalanul lépnek fel ezek a tünetek és úgy vélem valami kiválthatta csak nem tudom hogy mi lehet az.

17/L


2021. máj. 2. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem négy ée szerves része az életmnek. És csak azért fohászkodok, hogy a héten ne találjon meg, mert nekem meg általában a suli, nagyobb dolgozatok váltják ki, és holnap érettségizek...

Erre egyébként sajnos semmi tut tipp sincs. Az orvostudomány ez egy elég újkeletű dolog, hiába volt már jelen a háborúk idején is a legtöbb katonánál, manapság a legtöbb emberben teljesen más miatt jön ki.

Van akinek hajlandósága van erre, mert esetleg örökölte.

Van aki valamitől retteg és emiatt jön elő neki. Ez van nekem és neked is.

És van aki nem ismeri fel, hogy ebben szenved.

Minden emberből más hozza elő, és a tünetek sem mindig ugyanazok.

Nekem például szorulni szokott a tokrom és ilyenkor csak arr tudok gondolni, hogy megfulladok. Homályos lesz a látásom, remegek és tényleg pánikolok.

Az egyik barátnőm másfél éve utána olvasott és egy egészen hatásos módszert talált.

Leköti az agyam amikor ez előjön.

Bár a környezetemet különösképp nem izgatja az angol királyi család, gyakorlatilag kivülről fújják az összes tagot, mert őket kell sorolnom amikor előjön. 8 név után általában má visszatérek a jelenbe és jobban vagyok.

Nem tuti tipp, de fiatalok vagyunk még a nagyon erős gyógyszerhez, nekem pedig bevált, szóval, ha nem is királyi családdal, de szerintem érdemes kipróbálni.

2021. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Énkb 5 éve így vagyok !

Szociális fóbia + pánikbetegség.

Hozzám járt pluszba még :reflux sok stressztől.. félek enni másokkal attól tartok hogy behá##ok, még johogy nincs testvéred nekem ő is megkeserítí az életem állandó ordítástól félelembe tartja a családot!


Nem baj az ha sokat vagy egyedül. használd ki az ídőt olvass könyveket pl: Eckhart Tolle: A most hatalma.

Ezek segíthetnek.

Sétálj vagy menj el futni, legyél sokat szabadban.

Kipróbálhatod a CBD olajat szedni nagyon jó stressz re alvás problémára…számos jó dolgot olvashatsz róla ha

utána olvasol neten.

Szerezz barátokat elég vagy kettő de azok érdemesek legyenek a barát szó megnevezésére ne csak egy rossz haver legyen ,( felemeljenek ne lehúzzanak az a lényeg)

Tanulj kommunikációról minél jobb legyen a szókincsed!

Ihatsz citrom fűteát is alvásra vagy naplözben is …

Egészséges táplálkozás is rendbe tudja hozni az embert.

Ha hiszen istenben beszélj hozzá többször minden nap kérd hogy segítsen változtassa meg a mostani helyzeted ( felmehetsz egy oldalra ahol tele van jó anyagokkal hangos anyagok is vannak fent ha nem szeretsz olvasni istennel kapcsolatosan témák. JW.org

Remélem tudtam segíteni! Legjobbakat!

2021. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég egy vagy kettő barát bocsi elírtam én vagyok a 2 számú valaszolo
2021. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!