Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy rejtsem el azt hogy...

Hogy rejtsem el azt hogy összetörtem az emberek elől?Többen kérdezik mi baj.

Figyelt kérdés
Sokmindenen átmentem és fáj a lelkem,idegösszeroppanásaim vannak.Zokogok most is.:(
2021. máj. 3. 00:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan sértegethettek nekem màr az se számít.
2021. máj. 3. 00:47
 2/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Csak mondd, hogy nincs jó kedved és nem akarsz róla beszélni.
2021. máj. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Okê köszi :)
2021. máj. 3. 03:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól jegyezd meg, hogy minden gödörből valahogyan ki lehet mászni. Találd meg a módját. Ha olyan dolog, akkor inkább ne titkolózz, hanem az őszinte, jóakaró barátaidnak mondd el. Ha valakivel közlöd az örömed, az dupla öröm, és ha a bánatodat közlöd, az csak félbánat. Esetleg egy pszichológus? De nem 1-2 beszélgetés ám, mert ez roppant kevés!!!
2021. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogyan rejtsd el? Tessék:

[link]


Inkább mondd el valaki olyannak, aki diszkréten, megértéssel és törődéssel tudja kezelni. Könnyebben túl tudsz lépni a problémáidon, ha találsz rá megfelelő embert.

2021. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem beszélek róla senkinek.
2021. máj. 3. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg őszintén, hogy ne haragudj, de előbb szeretnéd magadban tisztázni, és legfeljebb azután megbeszélni mással.


Bár - amennyiben őszinte az érdeklődés, támogatás - én lehet, élnék a lehetőséggel, és elmondanám, mi bánt.

2021. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így nem fogsz rajta túljutni. Menj és mondd el pszichiáternek a töneteidet, panaszaidat. Hadd kezdjék azzal, hogy olyan formában segítenek, amit a legkönnyebben fogadsz el.
2021. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!