Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A mariuhána által okozott...

A mariuhána által okozott rövid- és hosszútávú memória problémák visszafordíthatók?

Figyelt kérdés

Néhány külföldi kutatást olvastam és azt írta, hogy aki hetente csak néhányszor fogyasztott annál megszűnik a probléma, de ha jól értettem aki sokat fogyasztott és fogyaszt annál is ha pár hét szünet.

Igaz ez?


2021. máj. 3. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz
2021. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval mindegy, hogy ha valaki másfél évig, vagy 5 évig fogyasztotta, ha leáll vele utána helyreáll minden thc okozta mellékhatás is, memóriával együtt?
2021. máj. 3. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Dehogy áll helyre. Ha elhal egy sejt akkor nem fog regenerálódni. Nem hiába az összes füves buta mint a föld és mindegyik rohadt bamba. Egyből ki lehet őket szúrni
2021. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinél áll vissza. Ha mondjuk tíz évig "láncfüves" vagy, nem valószínű hogy valaha is visszaállna teljesen. Van akinél viszont visszaáll, ez emberfüggő, és attól is függ hogy milyen hosszan és mennyire súlyos függő az illető.

Aki hetente 1-2x fogyaszt annál egyébként nem hiszem hogy kialakulna memóriazavar, de ismerek olyat aki minden nap egyszer szív, és semmi memóriával kapcsolatos problémája sincs.

2021. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

és mitől függ, hogy mennyi idő a visszaállás ha mondjuk nem olyan súlyos?

másfél év mennyinek számít?

2021. máj. 3. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Erre nincs olyan számadat.mjnt hogy a terhesség 9 hónapig tart, meg hogy a covid 14 nap után nem fertőz.

Ez tényleg emberfüggő, szerintem 2-3 év lesz a legtöbbeknél, de mint mondtam az előző válaszomban nem mindenkinél áll vissza egyáltalán.

2021. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ mennyit szívtál/nap, milyen rendszeresen, mennyi ídőn keresztül, milyen fajta füvet (thc/cbd százalék). Ha leállsz teljesen, fél alatt helyreállnak a dolgok. De ha pl. minden nap 2g szívsz 5 éven keresztül nagy eséllyel nem fog teljesen helyreállni.
2021. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
1 cigitöl sem állt vissza.
2021. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!