Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus tud azon segíteni...

Pszichológus tud azon segíteni hogy a kisebbségi komplexus miatt kimaradt minden a fiatalságomból és nem nőttem fel?

Figyelt kérdés

Közel 40 éves vagyok de kb egy 14-15 éves szellemi mentális és érzelmi szinten vagyok. Soha nem ismerkedtem , soha nem szexeltem és az agyamat teljesen ez uralja. Semmi másra nem tudok koncentrálni csak hogy egyetlen fiatal jó testű lánnyal nem voltam.

Ez miatt a korombeli nőkkel se tudok ismerkedni vagy érzelmileg kötődni mert mindet öregnek és elhasználtnak gondolom. És persze ők mind komoly kapcsolatot akarnak, én meg nem akarom az életem az első és egyetlen nojével leélni... nem bírom elengedni és feldolgozni hogy a legjobb kimaradt az èletemből pedig tudom hogy ezzel tönkre teszem a maradék èletemet is és a vége 60 èv magány és nulla szex lesz. Sokat gondolkodok az öngyilkosságra és hogy újra alkoholista legyek...



2021. máj. 4. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, pszichológus tud ezen segíteni. Ehhez klinikai szakpszichológust vagy pszichoterapeutát keress.
2021. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az csak jó, ha megfogalmazódnak a problémáid és valahogy túllépsz rajtuk.

Próbáld előnyös helyzetben láttatni magad! Lehet tanulni az ismerkedést és a vonzalomkeltést.

2021. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, klinikai szakpszichológus tud segíteni. De neked is nagyon akarnod kell és bele kell adnod apait-anyait a terápiádba, ő megoldani nem fogja helyetted a dolgokat. Az viszont tök jó, hogy felismerted, hogy emiatt vagy elakadva, másoknak ehhez is időnként több év terápiája kell.
2021. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 ehhez nem kell nagy tudás .

Hisz 90% ba ez jár csak az agyamba

2021. máj. 5. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak szociális és érzelmi szinten vagyok 14-15 éves szintjén.
2021. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 én is 🤪 bár ezek a legfontosabbak , mert sok iskolázatlan embernek van párja .

Megfelelő egzisztencia mellett

2021. máj. 19. 10:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értelmi, érzelmi.
2021. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 igen értem . És ezért írtam hogy az érzelmi és egzisztenciális színvonal sokkal fontosabb.

Az értelmi nem annyira fontos mert buta és okos embernek is van párja

Szegénynek vagy gyerekesnek nem igazán

2021. máj. 19. 10:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros, amit írsz? Így látod a dolgokat?


"szellemi mentális és érzelmi " Igen EZEK fontosak, ezeket jó ha fejleszted.


Attól hogy sok pénzed még nem fogysz tetszeni a nőknek. Maximum a felszínes, pénzéhes nőknek. De azzal ismerkedsz akivel akarsz.

2021. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!