Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eltüntek az érzéseim az...

Eltüntek az érzéseim az ANTIDEPRESSZÁNSTÓL idegennek érzem a családom és a párom iránt is elmúltak az érzéseim. Közömbössé váltam mindenki és minden iránt. Nem vált ki érzést belőlem a kedvenc sorozatom, a kedvenc zeném. El múlik valaha?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 16:04
 1/4 Z003 ***** válasza:
100%

Nem vagyok sem pszichológus sem pszichiáter, és kalapomat tenném rá hogy a legtöbb gyk válaszoló sem az.


Ezért azt tudnám tanácsolni, hogy mond ezt el az orvosodnak, aki felírta a gyógyszert. Lehet hogy nem megfelelő a dózisólas vagy másra kéne váltanod. Hidd el az orvosodénál jobb tanácsot, nem fogsz az itteniektől kapni.

2021. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balogh Zsozsó ***** válasza:
100%
Nem tudom mióta szeded, de nekem kellett több honap mire minden rendben lett..Ha jó a gyógyszer elmúlnak ezek a tünetek, csak több idő kell neki.
2021. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az az igazság, hogy én csupán 2 szemet vettem be és mivel éreztem hogy nincs jó hatással rám, többet nem mertem.

Ennek már 2 hónapja, azóta érzelmileg semmi sem érint meg, olyan mintha idegen lennék, és megváltozott volna a személyiségem. Az orvosomba már nem bízom, mivel nem tájékoztatott hogy az ilyen gyógyszerek használata milyen mellékhatással jár.

Azért írtam ide, mert szeretnék egy kis reményt kapni, ha másnak is volt ilyen és elmúlt idővel.

2021. máj. 18. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer viccből vettem be egy szemet, de pár napig ugyanezt éreztem, teljesen lezsibbasztott, szörnyű volt, eltűnt minden érzelem belőlem.


Mit tesznek ebbe bele??

2021. okt. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!