Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatása lenne, ha...

Milyen hatása lenne, ha bevennék egy 0,25 mg-os Xanaxot és 4% alkoholtartalmú sört innék rá?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy feles konyakot innál a sör előtt.
2021. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A semmi es a koma/epilepszias roham kozott barmi.
2021. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a sör mennyiségétől függ. Ha 10 liter, akkor komoly baj lehet. Ha 1 deci, akkor semmi. Ha a kettő között, akkor a semmi és a komoly baj között bármi.
2021. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fél liter sör lenne. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen érzés lehet nyugtatóra az alkohol, de ma csak a sört ittam meg, a Xanaxot nem vettem be.
2021. máj. 9. 01:31
 5/6 anonim ***** válasza:

én 1mg-re ittam vodkát, hát arra lettem figyelmes, hogy ki-be blackout-oztam, és tisztán ittam az üvegből, amit normál esetben nem bírok xd

durva volt XDDD

2021. máj. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
500 ml 4%-os sörben 20 ml alkohol van, ami kb. 15 gramm. Ezt ha összekombinálom 0.25 mg Xanax-szal, akkor sokminden nem fog történni. Erősítik egymás hatását, tehát az fogod érezni, mintha 1000 ml sört ittál volna. Ezek nagyon kis mennyiségek. Nagyobb adagban nem célszerű ilyet csinálni, de ilyen adagolásban nem lesz semmi.
2021. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!