Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2% alkoholtartalmú sörre...

2% alkoholtartalmú sörre vehetek be 0,5ös Frontint?

Figyelt kérdés
Éjszakára 0,5ös Frontint szedek most ittam meg egy fél literes Grapefruitos borsodi sört, 2 % alkoholtartalma van. Nem vettem észre hogy már ilyen késő van és lassan be kellene vennem a gyógyszerem. Erre lehet vagy ne kockáztassak? :S
2011. jún. 25. 21:25
1 2
 1/20 neewollah ***** válasza:
Mire szeded?Amúgy szerintem nem lesz gond ha beveszed-ez elég kis mennyiségű alkohol.De persze azért legközelebb figyelj
2011. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Pánikbetegségre, szorongásra és depresszióra szedem. Sajnos.. :(
2011. jún. 25. 21:41
 3/20 neewollah ***** válasza:
Arra akkor nem kéne kihagyni a gyógyszert.Esetleg egy picit(1-1,5 órával) eltolod a gyógyszerbevételt-addigra ez a pici alkohol már tuti lebomlott
2011. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Még nem vettem be, várok egy kicsit.. De most olvasom több helyen is hogy tilos alkoholt fogyasztani a szedése közben! Ezt tudtam eddig is, de úgy gondoltam hogy akkor aznap este nem veszem be, és ennyi. De itt meg mindenhol olyanokat írnak hogy 1 héttel a szedése után lehet szedni bla bla. Ebben van igazság?
2011. jún. 25. 21:55
 5/20 neewollah ***** válasza:
Azt írják hogy akár 1 hetet is ki lehet hagyni?Ki lehet csak akkor elveszik az értelme a szedésnek,meg akár erősebb tünetek térhetnek vissza
2011. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt írták hogy ha alkoholt akarsz inni akkor előtte egy héttel már ne szedd a gyógyszert meg ilyenek! De ezt hülyeségnek tartom, hiszen akkor mint ahogy írod is kárba veszne stb. Mert én a múltkor is mikor ünnepelni mentünk nem vettem be aznap este és ennyi, de nem akarom károsítani magam ha ez így nem működőképes :S
2011. jún. 25. 22:20
 7/20 neewollah ***** válasza:
Inkább szedd a gyógyszert,és néha max egy sör így belefér...Aztán idővel majd csökkentik a gyógyszer adagját,aztán majd egyszer el is hagyhatod
2011. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak ki tudja mikor.. Az az igazság hogy nem igazán nyugszok le tőle, csak bemagyarázom magamnak hogy ettől most jobb és próbálok más dolgokra koncentrálni. Olyan hogy beveszem este 9kor és este 11kor még simán fent vagyok, nem érzek lényeges különbséget, csak maga a tudat hogy bevettem megnyugtat. Valószínűleg ha cukorkákat ennék az is ilyen hatással lenne csak valakinek ki kellene cserélnie a doboz tartalmát a tudtomon kívül.. :D
2011. jún. 25. 22:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem vagy eléggé sz,arul, hogy kísérletezel...
2011. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A Frontin sokaknak nem hat. Nem tudom miért nem veszik ezt tudomásul a dokik? Szólj a dokinak hogy kérsz helyette Xanaxot ez annak a generikuma ((közel/névleg azonos hatóanyag)!

A feles Frontin és az ennyire minimális alkohol miatt meg ne aggódj. Annyi történik hogy egy kicsit gyorsabban szívódik fel. Visszont az sem veszélyes mennyiség.

Képzeld én bármikor orvosi javaslatra bevehetek egyben 5 mg Rivotrilt régebben meg Xanaxot. Még az sem veszélyes.

2011. jún. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!