Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség ha egy nő...

Milyen betegség ha egy nő állandóan lenyírja a haját teljesen?

Figyelt kérdés

#depresszió #mostmitírjakbe
2021. máj. 10. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent egyértelműen mentális zavart. Ismerek olyat, aki egy rákos ismerősével együttérzésből, támogatásképpen csinálta. Teljesen normális, csak szereti az erős kifejezőeszközöket.
2021. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen, sokan szeretik ha rövid a hajuk.
2021. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem rövid hajra, hanem a teljes kopaszságra gondolt. Most divatba is jött, Afrika bizonyos részein meg kopaszak a nők, ott az a kultúra. Nem jelent ez semmi különöset.
2021. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Allandoanteljesenhajlenyirasitikuszban szenved

Sztem ne csinaljatok ezt holgyemenyek. Egy no gyonyoru tud lenni szep hosszu hajjal. Ez nem csal ovodaban volt vonzo, ma is az.

Vagy ez vmi szolidalitas? Mert akkor a kezetlen labatlan homlesz csajokkal is egyutt kene am erezni.

2021. máj. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, utolsó. Hosszú hajjal sokkal öregebbnek néztem ki és semmi nőiesség nem volt bennem, amióta levágattam és megtaláltam a hozzám illő rövid női fazont egy csomó helyen a személyimet is elkérik, pedig lassan már 30 leszek. Nincs ebben semmi szolidaritás, egyszerűen megtaláltam a hozzám illő stílust, ami még jól is áll.
2021. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: ha te igy erzed magad szepnek akkor rendben. Szepek a rovid haju lanyok is sot meg a kopaszok is. Csak ugy erzem jobban neznenek ki hosszu hajjal es nem teljesen ertem miert csinaljak. Nem zavar csak furcsa.

Ha a baratnom lenyirna a hajat 0-s geppel akkor azert meg beszelnem vele a dolgot. El tudnam fogadni de szerencsere nem kell.

Am meg reszeg voltam mikor a kommentet irtam. XD Olyankor kotekedosebb vagyok.

2021. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, azért a kopasszág nyilván más, bár persze akkor is az ő teste és az ő döntése.


A részegség meg nem baj, ki kell néha engedni a gőzt. 😉

2021. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!