Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom már idegekkel a...

Nem bírom már idegekkel a jelenlegi helyzetet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alapvetően migrénes vagyok/voltam, ehhez kapcsolódott egy kis depresszió. A jelenlegi helyzetem, hogy dolgozok egy munkahelyen, amit nem igazán szeretek és ez mellett csinálom már 3 éve az egyetemet, még lenne 2 félév, ha jól alakulnak a dolgok, de most is ha elbukok egy tárgyat, akkor + 1 év és még kitudja később mi lesz. Egyszerűen a munkahelyi stresszel, folyamatos rosszullétekkel és koncentrálatlansággal nagyon nehezen megy, azon tárgyak tanulása, ami nem érdekel, közben meg mindenki jön, hogy jajj de ügyes vagy meg megtudod csinálni, de én nagyon nem így érzem már a helyzetet. Néha inkább már elmennék valami világvége helyre csak, hogy nyugodt legyek. Ti mit gondoltok a helyzetemről?
2021. máj. 10. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bírd ki, már nincs messze a vége. Ha nem megy, vagy add fel munkád, vagy halassz az egyetemen.
2021. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyet találsz másikat, de az iskolát csak egyszer végezheted el. Nem tudom, ne görcsölj, ha fáradt vagy segíts magadon!
2021. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Relaxáció, meditáció, autogén tréning, ezek mind nagyon sokat segíthetnek!
2021. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!