Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentálisan,hogy viselitek a...

Mentálisan,hogy viselitek a jelenlegi helyzetet?

Figyelt kérdés

Úgy értem 19:00-kor bezárnak a boltok,20:00 után már nem mehetsz ki az utcára.


Nincsenek nyitva vendéglátó egységek,szórakozóhelyek.


Én alapvetően egy nyitott társaság kedvelő fiatalember vagyok.

Jelenleg abból áll az életem,hogy dolgozok boltba járok,hazamegyek.


Ráadásul egyedül is élek egy kis lakásban ami még magányosabbá teszi a mindennapjaimat.


Ti hogyan élitek meg ezt a kialakult helyzetet?



2020. dec. 12. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

jól. Olyan izgi..megkapom, vagy nem kapom? Az egész viág be van szarva, kivéve azokat, akik nem.

Keress egy nőt(psit) és máris nem unatkozol.


Amúgy irigylem a problémád. Nem plázázok, tehát nekem mindegy mikor zárnak. Otthon meg pont elvagyok az aktuális csajommal.


Mi a kérdés?

2020. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a bolt bezárás a munka stb.miatt nagyon nehezen jön ki, és ez stresszel. Kocsim/nagy hűtőm sincs, hogy hétvégén egy hétre könnyen bevásároljak. Munka és egyéb feladataim mellett nem egyszer úgy tudtam csak vásárolni, hogy már üvöltöztek az eladók, hogy takarodjunk. Máskor meg mikor délelőtt pont sikerült volna menni, akkor meg elfelejtettem az idősávot, akkor meg azért ordított az eladó.

Többször el se jutottam boltba, amikor kellett volna.

Persze tervezéssel meg lehet valahogy oldani, nyilván, csak nincs energiám a rengeteg dolog mellett még ezt is percre pontosan megtervezni.

Értelmét nem látom, miért ne lehetne legalább egy órával későbbre tenni ezt az egészet. Egy hétköznapi dolog, az élelmiszer beszerzése egy stresszes, megalázó tevékenység lett, ahol folyton valamiért ordítanak az eladók. (A maszk miatt is, csak nem velem). Ez elkeserít, igen.

2020. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!