Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez utalhat mentális betegségre?

Ez utalhat mentális betegségre?

Figyelt kérdés
Rendszeresen látok egy idősebb nőt aki magába beszél félhangosan. Meg kicsit olyan rendezetlen is. Valamelyik nap mintha pizsama lett volna rajta meg a haja is olyan kócos, rendezetlen. Lehet valami mentális zavara? És ha igen akkor mi lehet?

2021. máj. 11. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem hogy neked van mentális problémád...mármint hogy te látsz képzeletbe egy idősebb nőt,aki így jelenik meg a képzeletedben :D De akkor szerencsére nem :)

Amúgy igen,valószínű valami mentális rendellenessége lehet szegénynek. :(

2021. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Tipikus esete a skizofrenianak.
2021. máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úúúú lehet kicsit furán fogalmaztam meg, de nem, nem a képzeletembe van :D csak úgy elgondolkodtam rajta, hogy lehet-e neki családja vagy felügyel-e rá egyáltalán valaki. Meg mondom, hogy ilyen ápolatlan vagy ilyen rendezetlen és úgy megsajnáltam, hogy ő vajon tud úgy magáról gondoskodni? Részesül terápiában vagy senki nem is törődik vele?
2021. máj. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!