Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van gyomoridegem?

Miért van gyomoridegem?

Figyelt kérdés

Szóval szeptembertől megyek egy új iskolába, új osztály, új emberek, nehezen megy az ismerkedés.Félek, hogy nem fogadnak majd be és nem beszélnek majd velem, és félek, hogy nem fogok majd tudni tanulni, és nem sikerül.Meg attól is félek, hogy ha el is végzem, mert csak 2 éves, hogy nem találok majd munkát vagy keveset fognak fizetni.És ilyenkor ha ilyenekbe belegondolok gyomoridegem lesz és remegek meg rossz kedv fog el, és folyton csak ezek a dolgok járnak az eszemben.

A múltkor pl. ugyan ez volt, csak akkor azon idegeskedtem, hogy talán soha nem lesz barátnőm, soha senkinek nem fogok kelleni, több órán át ezen őrlődtem és már annyira gyomoridegem volt, hogy hányingerem lett és hánytam is.De aztán elmúlt és nem jött elő jó pár hétig.

Meg ha társaságban vagyok folyton azon gondolkodok, hogy mások elítélnek, rossznak találnak és hogy nem vagyok olyan jó mint ők, ezért beszélni sem nagyon merek idegenek előtt csak ha kérdeznek.

Veletek volt már ilyen?Mi lehet a bajom?Tudtok valami megoldást?


2010. aug. 23. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig mert tudom miről van szó. Jól nézel ki? Adsz magadra? HA vmelyik megvan nálad v jobb esetben mind2 nem kell tartanod kirekesztéstől. gimiben szakközépben meg aztán PLÁNE nem. :) Toleránsak a gyerekek ott. Én mikor annyi idős voltam mint te halálra izgultam magam. szedtem levél számra a nyugtatókat az első héten. H elviseljem az egészet. Még ma is visszatérő poén h totál bevoltam lassúlva..:D Ne félj semmitől.

18/F

2010. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Érettségi utáni OKJ-s képzés, majdnem az egész osztály lány lesz, külsőleg ápolt vagyok és jól nézek ki, de a külső nem minden, nem a külsőről van szó.Hanem hogy majd nem tudom megállni a helyem, beszélgetni, tanulni.

Nem vagy idősebb mint én:)

20 éves vagyok.

2010. aug. 23. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs :)

De akk mégjobb esélyeid vannak. a csjaok jobban be lesznek zsongva mint te..

2010. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!