Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha öngyilkos...

Mit tegyek ha öngyilkos akarok lenni? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
Úgy érzem már semmi jó nem lehet az életemben. Ha ennyi idő alatt nem volt kapcsolatom, munkám, se semmi, akkor már biztos nem is lesz. Agorafóbiás vagyok, beteges szorongó, pánikbeteg, senkivel nem bírok beszélgetni, a családtagjaimmal sem, mert ők is lesz*rnak. Nem megyek pszichológushoz, nem megyek én már sehová sem. Nem tudok változtatni, úgy érzem. Semmi nem segít, csak azt akarom hogy vége legyen. És meg akarom lépni, meg akarom ölni magam. Egy örök lúzer vagyok, úgy se fog senki emlékezni rám vagy sajnálni.

2021. máj. 3. 19:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
15%
Gondolj arra, hogy ha megteszed, a pokolban százszor rosszabb lesz.
2021. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
73%
Gyenge vagy mert a könnyebbik utat akarod választani. De erősnek kell lenni ki kell mászni a gödörből. Én is voltam ilyen helyzetben amikor meghalt az ikertestvérem. Csak véget akartam vetni az életemnek. Nem bírok egy napot se hogy ne sírnék a tesóm után mert baromira hiányzik. De felálltam. Mert tudom hogy akkor másoknak lenne igaza abban hogy gyenge vagyok és nincs értele az életemnek.
2021. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem baj, engem már semmi se érdekel. Szenvedjek örökké a pokolban akkor, ha van pokol. Ezt az egészet nem akarom tovább csinálni.
2021. máj. 3. 19:32
 4/38 anonim ***** válasza:
93%

Na ide figyelj...

FONTOS VAGY!

És tudom, nem ismerlek, te sem ismersz, de ne add fel ennyivel.

Engedd el ezt a hülyeséget, hogy nem lehet változtatni, légy erős, kérlek. Szerezz egy állatot, amit szeret. Ez lehet nyuszi, kutya, macska, kígyó bármi amit szeretsz. Találj egy hobbit, tereld el a figyelmed. És hidd el, a pszichológus segít, csak találni kell egy jót. És én KÉRLEK, ne tedd meg!

Legyél önmagad, ne érdekeljen semmi és senki véleménye, csinálj mindent úgy ahogy szeretnél, és állj talpra, mert ERŐS VAGY.


És gondolj bele, ha ezen az időszakon túllépsz, 15 év mulva örülni fogsz, hogy nem tetted meg.


NE TEDD MEG, KÉRLEK ♡︎

2021. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
De én képtelen vagyok változtatni. Nem tudok, egy idegbeteg depressziós senki voltam mindig is. Ezután is az leszek, ezen semmilyen gyógyszer és kezelés sem segíthet. Nincs az ami örömet adhatna már.
2021. máj. 3. 19:34
 6/38 anonim ***** válasza:
98%
Ne tedd. Fogadj örökbe egy állatot. Akkor lesz kiért élned. Nagyon sok szeretetet fog adni és segít hogy jobban lásd a dolgokat
2021. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%

1-es ne riogassunk már rossz helyzetben lévő embereket!


Régi barátaid esetleg? Amúgy négyes jót írt, egy barátom mély depresszióján egy cica javított sokat. Tanúsíthatom, hogy az állatok tényleg csodákra képesek! És ne szégyellj segítséget kérni!

2021. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
97%
És anyukádra nem gondolsz? Megszült és felnevelt téged. Hogy esne neki hogy az az ember akit 9 hónapig hordott magában öngyilkos lett. Összetörnéd
2021. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd.

Gondolj bele hogy van akinek te fogsz tudni majd segíteni.Segíts másnak és segítesz magadon.

2021. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg magadtól:

Ha eléd állna a Kaszás, és választás elé állítana, melyik mellett döntenél?

- Meghalsz

- Olyan életet élsz innentől, amilyenre vágysz. Van egy boldog kapcsolatod, jó munkád, stb.


Szerintem te is a második lehetőséget választanád.


Mondom ezt úgy, hogy nekem is volt öngyilkossági kísérletem, de már örülök neki, hogy nem haltam bele.

2021. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!