Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálhatnék? Pánikroham...

Mit csinálhatnék? Pánikroham szélén vagyok... Pár perc, amíg mér rel. normális tudok maradni (kb. a kérdéskiírás ideje), utána tuti borulni fog minden...

Figyelt kérdés

Egy utolsó, tényleg utolsó utáni művelet hibája miatt 3 napi számítógépes munkám elveszett. Ráadásul határidős munkáé.


Több, mint 2 hete dolgozok a projecten, kb. az első fél nap után már tortúra volt, mintsem érdekes tevékenység. Az utolsó 3 nap volt az, amiben tényleg már megfeszítettem magam, beleadtam mindent, hogy végre kész legyen. Konkrétan az elmúlt három éjjelt végigvirrasztottam, délelőtt v. délután aludtam 3-4 órát.

Végül tipp-topp-ra meg volt minden, még 2 utolsó művelet hiányzott volna, és erre most, hajnali 1-kor a cél előtt egy centivel elveszett.


Idő és legfőképpen helyhiány miatt biztonsági mentést kritikus pontoknál csináltam csak, s mivel az utolsó 3 napban már nem volt "rizikós" művelet, ezért utoljára onnét van biztonsági mentésem.


Berúgni nem tudok, egyedül egy darab 4%-os sör volt már csak itthon.


Gőzöm sincs, hogy mit tudnék tenni.



2021. máj. 14. 01:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom!!! :( Mennyi időd van a határidőig? Nem tudom mi a munka, de legalább kb emlékszel rá? újraírni csak könnyebb mint elsőnek megalkotni... :(
2021. máj. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egyébként visszavonni nem lehet amit utoljára csináltál? Ne kapcsold ki a gépet, próbálj megnyugodni, hátha van megoldás...
2021. máj. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

~valamivel~ könnyebb lesz, de nem mindenhol, sőt, mivel már a finish-ben voltam, egy csomó weboldalt/webcímet el is dobtam azóta, amikre szükségem volt, de mivel rengeteg címet kellett elől tartsak vagy jegyzetben, vagy böngészőablakban, ezért amint kész voltam egyel, máris dobtam, hogy ne legyen memóriában/erőforrásban, ill. a maradék jegyzet átláthatóbb legyen.


Egy ideig egy-két bizonyos részére szoktam emlékezni még, igen. Még egy rövid ideig annyit tudok tenni, hogy "ráfrissítek" ezekre az emlékekre, hogy valami majd megmaradjon.

De már kezdem érezni, hogy egyre kevésbé tudok gondolkodni, egyre jobban fáj a fejem, remeg a kezem, lekapcsolnak a gondolataim... stb-stb.

2021. máj. 14. 01:47
 4/13 A kérdező kommentje:

"Ne kapcsold ki a gépet, próbálj megnyugodni, hátha van megoldás..."


Technikailag 1000%, hogy úszott. Ez biztos, mint a halál. Egy irtózatosan rossz mozdulat miatt - ami totális félreértelmezésből adódott - nullázódott fél gigabájtnyi anyag. Ennyi.

Ez most a legkevésbé kérdéses dolog.

2021. máj. 14. 01:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor mára engedd el és aludj. Holnap meg sajnos újra neki kell állnod... nagy szívás, de legalább nem 2 hét csak 3 nap... túl leszel rajta! Megcsinálod! Szívás, de kész leszel, leadod, és később már csak egy jó anekdota lesz az unokáidnak :)
2021. máj. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A kérdés ott van, hogy hogy a pcsba fogok most megnyugodni, nem tombolni hajnali 2kor, nem megőrülni, valahogy elaludni... és ami még egy picit annál is fontosabb : holnap felébredni, úgy, hogy bármibe bele tudjak kezdeni.


Egy alig pár hete leküzdött depresszió után ez az utóbbi a legnehezebb probléma most, szerintem.

2021. máj. 14. 01:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha arra van szükséged, tombolj, menj ki a kertbe, rúgdald a gyepet, fuss a ház körül, fekvőzz... Ha depressziód volt, van otthon egy szem altatód? ez rettenetesen bosszantó, idegesítő, dühítő szívás elveszteni ennyi munkát. de hidd el, nem leküzdhetetlen baj, csak nagyon szar. Most ennek az érzésnek a birtokában vagy. de ez változik. engeddd át magad, dühöngj, és holnap megcsinálod. Mert képes vagy rá, mert kitartó vagy! Mert ha a depressziód is leküzdötted, ez ahhoz képest igazán semmiség. Mással is történt sajnos ilyen... te is meg fogod tudni oldani.
2021. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Keményen dolgoztál, kimerültél, ez is rátesz egy lapáttal. holnap reggel lehet másként fogod érezni, ha nem írhatsz ide és majd kicsit lelkesítünk. Esetleg ha elmondod hogy mi történt, nem kapsz pár nap haladékot? Az talán megkönnyítené a helyzeted.
2021. máj. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem kaphatok haladékot.

De sajnálom, ennek okát most már nem tudom kifejteni, mert most már tényleg zsibbadni kezdtem. 😥😥😥

2021. máj. 14. 02:09
 10/13 A kérdező kommentje:

"Ha arra van szükséged, tombolj, menj ki a kertbe, rúgdald a gyepet, fuss a ház körül, fekvőzz..."


lehet,h ez kellene, de most már erőm sincs (fizikai)

2021. máj. 14. 02:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!