Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálhatnék? Pánikroham...

Mit csinálhatnék? Pánikroham szélén vagyok... Pár perc, amíg mér rel. normális tudok maradni (kb. a kérdéskiírás ideje), utána tuti borulni fog minden...

Figyelt kérdés

Egy utolsó, tényleg utolsó utáni művelet hibája miatt 3 napi számítógépes munkám elveszett. Ráadásul határidős munkáé.


Több, mint 2 hete dolgozok a projecten, kb. az első fél nap után már tortúra volt, mintsem érdekes tevékenység. Az utolsó 3 nap volt az, amiben tényleg már megfeszítettem magam, beleadtam mindent, hogy végre kész legyen. Konkrétan az elmúlt három éjjelt végigvirrasztottam, délelőtt v. délután aludtam 3-4 órát.

Végül tipp-topp-ra meg volt minden, még 2 utolsó művelet hiányzott volna, és erre most, hajnali 1-kor a cél előtt egy centivel elveszett.


Idő és legfőképpen helyhiány miatt biztonsági mentést kritikus pontoknál csináltam csak, s mivel az utolsó 3 napban már nem volt "rizikós" művelet, ezért utoljára onnét van biztonsági mentésem.


Berúgni nem tudok, egyedül egy darab 4%-os sör volt már csak itthon.


Gőzöm sincs, hogy mit tudnék tenni.



2021. máj. 14. 01:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
S mi a következménye, ha nem adod le időben, vagy csak félkészen? Van reális esélyed befejezni?
2021. máj. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nah, most jó éjszakát s minden jót kívánok... beírom neked még ezt az anekdótát. Lehet ismered de azért tanulságos.

"Egyszer egy indiai hercegnő az édesapjától

kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset.

Azt kérte tőle, hogy véssen a gyűrűbe olyan

bölcsességet, mely a szomorú napokban vigasztalja,

a nehéz helyzetekben bátorítja,

a boldog időszakokban pedig óvatosságra inti.

A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt.

Egyetlen szót vésett bele:


Elmúlik"


Kitartás, most próbálj pihenni, megérdemled. Holnap pedig írj hogy vagy, és biztos ki lehet valami megoldást találni. :) Meghallgatunk, hátha vannak jó 5letek is.

2021. máj. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lehet helyreállítani és nincs haladék a határidővel, akkor nincs mit tenni, engedd el a dolgot. Kész lesz, amikor kész lesz. Az biztos, hogy a földgolyó halad tovább a pályáján, a galaxis is tovább forog, nem dől romba Európa sem, te is élni fogsz tovább.


Egyszer 10 évvel ezelőtt 3 hetet késtem egy melóval úgy, hogy két-háromnaponta kértem még három-négy napot, aztán még három-négyet... egy másik ismerősömet egy államfői tárgyalásról zavarták ki egy súlyos hibája miatt, kb. 30 ember előtt... és ma már valószínűleg alig emlékszik valaki ezekre az esetekre. Lesz, ami lesz, te is túlleszel rajta, pár év múlva már mosolyogva fogod mesélni másoknak a sztorit.


A webcímeket amúgy elvileg history-ból / előzmények közül elő tudod hívni majd.

2021. máj. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!