Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olwexya 75mg antidepresszánssa...

Olwexya 75mg antidepresszánssal kapcsolatban mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Én már lassan 1 hónapja szedem ezt a gyógyszert szerencsére eddig ennek volt a legkevesebb mellékhatása. Azt hozzáteszem hogy ez már a negyedik antidepresszáns amit kipróbáltam. De még mindig nem állt be rendesen. Olyan napom nincs hogy ne legyen valamilyen szorongásos tünetem. Pluszba mellé szedem a 0,25 ös Frontint napi 3 szor és még mindig nem vagyok jól. Mennyi idő kell mire beáll az olwexya? Vagy lehet emelni kéne az adagot? Mert nem akarom elhinni hogy ez a gyógyszer se jó nekem. Nem akarok többet kipróbálni nem bírom már tovább ezt a szenvedést. Ti mit tanácsoltok? Beállhat még ez a gyógyszer? Vagy ez se lesz jó nekem? Azt hittem ennyi idő alatt már teljesen jól leszek tőle de sajnos nem :(
2021. máj. 14. 09:09
 1/4 anonim válasza:
Szia!Én esicilt szedek 10 mg este 1 et mar 2 eve kb meg 0,25 xanaxot,de abbahagytam 2 hetre az antidepit,semm8 bajom nem volt.De 1 hete ujra szorongom semmihez nincs kedvem rosszba kpzerzetem nincs etvagyam.Hetfon megyek orvoshoz remelem tud fogadni.De 2 het utan mar kene erezni hatast.
2021. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos jo esellyel rossz hirrel jovok.


A gyogyszer sokmindenre kepes, de keves mindenre nem.


Van egy bizonyos hatar amig hat a gyogyszer (ido es mertek), de a tobbi "toled" fugg.


Ez szarul hangzik, de ezt vagy megtanulod kezelni ezt a reszet az eletednek vagy nem.

2021. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 es vagyis semmi értelme gyógyszert szedni! Erre már én is rájöttem mert hiába szedek bármit is rosszullétek minden nap vannak ugyan úgy. Az olwexya pontosan a 4 dik gyógyszerem már több mint 1 hónapja szedem de még mindig nem állt be teljesen és ugyanúgy szedem mellé a Frontint. Akkor erre a betegségre mi a legjobb megoldás? Egyáltalán ki lehet ebből jönni? Vagy így kell leéljem az életem minden napos szorongásban??
2021. máj. 20. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

De van ertelme, csak meg kell talalni azt ami a legjobban hat a legkevesebb mellekhatassal. Ez igenybe vehet akar eveket is.


A legjobb megoldas ha megtanulod kezelni a problemadat.

2021. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!