Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan jussak el pszichológushoz?

Hogyan jussak el pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Évek óta problémákkal küzdök, amin házi módszerek nem segítettek még, egyre rosszabbodik az állapotom, úgy érzem segítségre lenne szükségem. (szociális szorongás, lehetséges depresszió)


Beszéltem róla a szüleimnek, viszont ők azt mondják, hogy nincs semmi bajom, ne hazudjak nekik, ne mondjak hülyeséget.

Az iskolapszichológushoz nem tudok fordulni, mert a szüleimnek ki kell tölteni egy papírt hogy mehessek, és nyilván nem írnák alá. Az osztályfőnökömtől nem szívesen kérnék segítséget, mert simán elmondja az osztály előtt vagy egy osztálytársamnak, akinek nem kéne :/...


2021. máj. 14. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Mondd el a szüleidnek szerintem :)
2021. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Busszal. :)
2021. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 te tudsz olvasni?

Amúgy kérdező, hány éves vagy? Mert ha mindjárt 18 leszel szerintem megéri várni aztán elmehetsz. Ha nem tudod fizetni, keress diákmunkát.

Amúgy ebben a helyzetben kb tehetetlen vagy, esetleg a gyámhatósághoz fordulhatsz, de az meg valószínűleg nem éri meg sok oknál fogva...

Igazából 16 évesen simán elmész és azt hazudod hogy 18 vagy senki se fogja elkérni a személyit, ez nem dohi vagy kocsma. Vagy keresel olyat akit ez nem érdekel egyáltalán.

2021. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak en írtam alá mindent a szüleim nevében gimiben?
2021. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 úgy értettem inkább mondja el
2021. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mégegyszer, hátha komolyan veszik
2021. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam is... Esetleg azt tudom javasolni, h kérd meg az iskolapszichológust, hogy ő beszéljen a szüleiddel, akkor remélhetőleg magukba szállnak. Én is ezt tettem, és bár azóta sem nagyon segítettek, azért neked hátha sikerül! Szerintem ez egy "jó módszer". Emellett, ha van rá erőd, próbálj meg ismét beszélni velük, hátha most... És legfőképpen ne keseredj el, valahogy fogsz kapni segítséget, és én is!! Addig is próbálj minél több emberrel, akiben megbízol, beszélni erről. Kitartás <3
2022. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!