Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyogyszereket irthat...

Milyen gyogyszereket irthat fel egy pszichiater panikra, depressziora frontinon kivul? Tudtok esetleg jo pszichiatert? Nem gond ha magan csak ertsen a szakmajahoz.

Figyelt kérdés

Letezik kevesbe pusztito es addiktiv nyugtato? Lehet antidepresszans kura is jot tenne nekem. Mindenek elott egy jo szakemberre lenne szuksegem.

Jelenleg nyugtatot sem irtak fel nekem. Ha jonnek az elviselhetetlen negativ erzesek csak az alkohol van. Az mar csak bizobnyos konkret egeszsegugyi problemam miatt is nagyon rossz megoldas.

Nem tudom mit csinalhatnek. A pszichiaterek tobbseg szarik a problemaimra csak elkuld hogy o nem vallalja a kezelesem mert tul sok a problemam. Aki nem kuldott el az semmit sem mondott csak hogy 2 het mulva menjek vissza es majd 4-5 beszelgetes utan javasol valamit. Mar az elso alkalommal sem nagyon figyelt ram a terapian. Lehet 5 alkalom, honapok es sok penz mulva is csak terapiat fog javasolni. Csak pszichoterapiara pedig tudnek tehetsegesebb kedvesebb olcsobb pszihologust de en nem veletlemn mentem pszichiaterhez.

Nekem itt es most lenne szuksegem komoly segitsegre nem talan majd honapok mulva.


2021. máj. 15. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Valeriana tabletták és tea veszélytelen, de a segítség is minimális.

Akkor nem csak velem nemtörődömök a szakemberek.

2021. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11: en a veleriana, nerwenpflege, hasonlo dolgokat nem ertem. Probaltam kuraszeruen hosszabb ideig szedni. Se rovid se hosszu tavon nem ereztem abszolut semmit. Akkor sem ha sokkal tobbet szedtem be az ajanlottnal. Nemertem hogy lehet hogy valakiknek segit. Vagy egyaltalan hogy lehet hogy barki barmit erez tole.

Azert koszonom a tippet. Ha neked ezek is segitenek az jo dolog. Talan genetika vagy nemtom mi donti el segit-e valakinek

2021. máj. 15. 20:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kicsit jobb tőle. De lehet, hogy csak placebo.
2021. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!