Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió miatt történhet...

Depresszió miatt történhet ilyen velem?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a depresszió vagyok egy pár hete, és a tüneteim rossz állandó stressz, lehangoltság, őngyilkossagon jár a fejem, nincs kedvem senkihez sem semmihez sem, nincs jövő képem, nem érzek semmi jót, szomoru vagyok!


Az ok meg van miért lettem depressziós az utóbbi időben nagyon sok nyomás volt rajtam és stressz és ez váltotta ki belőlem valószínűleg.


A másik kérdésem az ami miatt nyugtalan vagyok hogy amióta ez a depressziós állapotom be állt azóta a párom iránt nem érzek semmit sem amikor jobban vagyok vagy találkozok vele nagyon jól érzem magam és ameddig ez nem lett velem nagyon szerelmes voltam bele vagy még mindig az vagyok csak valamiért nem érzem az érzéseim olyan mint ha tompultak volna az érzéseim szerintetek a depresszió miatt lehet ilyen? De azt tudom hogy ahogy jobban vagyok érzem hogy imádom szeretem swbkiert sem adnám oda nekem ő a mindenem nélküle élni nem tudnék és nem is akarom hogy vége legyen.. Csak a kérdés az itt az ha a depressziobol sikerül ki keverednem az érzéseim vissza fogom kapni?



2021. máj. 16. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán.
2021. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A depresszió egyik tünete lehet az érzelmi tompaság. A legfontosabb, hogy keress hamar segítséget, és próbálj meg türelmes lenni magaddal.
2021. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!