Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van. A szuleim nem...

Elegem van. A szuleim nem elnek, rokonok tavol videken. Annyira borzalmas, hogy nincs kivel beszelgetnem, nincs kivel megbeszelnem azokat a dolgokat, amitol felek, nincs tamaszom, akivel batrabb lennek. Hogy szuntethetnem ezt meg, mert mar nem birom?

Figyelt kérdés
Annyira hianyzik a szuleim tamogatasa, szeretete. Nem tudok vidam lenni, egy joizut mosolyogni. A baratok se nagyon ernek ra. Az oltastol is felek. Oda se tudnak eljonni velem senki. Elegem van. Az utcan is csak szedelgek, mintha szamuzott lennek, nincs onbizalmam.
2021. máj. 17. 17:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
A helyzetre nem várni kell, hanem tenni érte. Ha csak otthon ülsz, akkor semmi sem oldódik meg.
2021. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Az egesz eletemet kilatastalan nak es ertelmetlennek erzem. Vagyom nagyon arra, h a regi eletem legyen, a mostani nagyon faj, onbizalmam sincs semmihez
2021. máj. 17. 17:56
 13/32 A kérdező kommentje:
Igazad van legutobbi hozzaszolo
2021. máj. 17. 17:57
 14/32 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem fordulj pszichológushoz.
2021. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez, hol talalok only an embert aki tamasz a felelmeimben? Eljonne velem olysn helyekre ahova felek egyedul menni
2021. máj. 17. 17:58
 16/32 A kérdező kommentje:
Pszichologus helyett mas tanacsot szeretnek
2021. máj. 17. 17:59
 17/32 A kérdező kommentje:
Amiota apartment meghalt,Akkora tores van bennem, h le se tudom irni. Kellene tamasz, batrabban allnek a dolgokhoz, ha volna tamaszom aki szeret
2021. máj. 17. 18:04
 18/32 A kérdező kommentje:
Amiota apa meghalt....
2021. máj. 17. 18:04
 19/32 A kérdező kommentje:
Tanacsok?
2021. máj. 17. 18:05
 20/32 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Férfi vagy nő? Miért nincs párkapcsolatod?

Sajnos azzal szembe kell nézned, hogy a régi életedet már nem kaphatod vissza. Hiszen azok a hozzátartozók akik elhunytak, már nem jönnek vissza. Átérzem egyébként a problémádat, hiszen nekem is már csak egyetlen családtagom van, a gyermekem. Mindenki más meghalt már.

Próbálj túllépni a fájdalmadon, tereld el a figyelmed munkával, vagy valami hobbival. Próbálj párt találni, saját, új családot építeni. Ez persze leírva egyszerűbb, mint a megvalósítás, de ez lehet a kivezető út.

2021. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!