Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha huszonéves nő létemre kb 8...

Ha huszonéves nő létemre kb 8 éve fogyasztok rendszeresen alkoholt, milyen állapotban lehet a májam, egyéb belső szerveim?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagytok orvosok, de aki kicsit is tapasztalt ebben, az kérem írjon!


Mennyire lehetnek károsodottak a belső szerveim?


És úgy vettem észre, hogy az arcbőröm sárgás lett, de a szemfehérjém kicsit sem az! Úgy olvastam, először a szemnél jelentkezik a sárgaság.


Köszönöm a válaszokat előre is.


2021. máj. 19. 15:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mennyit és milyen gyakran iszol?
2021. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mennyit és milyen gyakran iszol?
2021. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Régebben napi fél liter vodka, most kb 1 éve heti kb. 4 alkalommal 1 liter bor. Voltak ezalatt pár hét kihagyások is.
2021. máj. 19. 15:57
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Aztakuva , mindennap buli volt?
2021. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
#4 hallottál már az alkoholizmusról?😅Ők csak úgy unalomból is isznak. Biztos elég ramaty állapotban van a májad, de ezt csak egy vizsgálat tudná megmondani.
2021. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos: legelső egy vér és vizelet laborvizsgálat, vannak kifejezetten májjal kapcsolatos paraméterek amiket ilyenkor tudnak nézni (nagyon sok minden látszik belőlük). Aztán lehet ultrahanggal is nézni, ott is lehet látni soksor az elváltozásokat.
2021. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy no kb fele annyi alkoholt bir, mint egy ferfi. A maj kepes regeneralodni, ha hagyjak. Ha le tudsz allni, vagy hajlando vagy segitseget igenybe venni, rendbe lehet hozni. Sok rocksztar elt tul kabitoszerezest, alkoholt, akik egyszer lealltak.
2021. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Ruby04 ***** válasza:
Sürgősen menj el laborra. Csak ismételni tudom az előttem szólót: a nők sajnos jóval kevésbé bírják, ez nem előítélet, orvosi tény!
2021. júl. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha sokszor megy a hasam az mire utalhat? Még mindig tudom, nem vagytok orvosok, de ha úgy érzem, nem tudok egyedül megbirkózni a dologgal, akkor orvoshoz fogok menni!
2021. júl. 12. 10:54
 10/25 anonim ***** válasza:
Nyomod meg mindig a piát?
2021. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!