Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A rendszeresen edzőterembe...

A rendszeresen edzőterembe járókat kérdem, h viszonylag "alacsonyabb árfekvésű" fitnesztermet hol találok a belvárosban, Budapesten? "Egyéb igényeimet" lent olvashatjátok :] Mit ajánlotok egy kezdő/kezdeni akaró huszonéves csajnak?

Figyelt kérdés
Nos, röviden: kb. a 4-6 villamos vonalán lakom; Oktogon, Blaha, Deák tér viszonylag közel van. A Fővám téren is gyakran megfordulok még egy darabig :) Ajánlottak egy termet (a Király utcához közel) wellness-fitneszes, irtó jó, minden kívánalmamnak megfelel. Vannak csoportos órák (amit azért tartok fontosnak, mert motiválóbb); van egy halom kardiógép, egy halom "erősítős" gép, még power plate is, adnak edzésprogramot, van jópár személyi edző...; uszoda, wellness részleg :) Egy álom, ami számomra megfizethetetlen, de minél közelebbi alternatívát tudtok, annál jobb (én nem vagyok sajnos ismerős a témában)... Tehát olyan hely kellene, ahol edzeni is lehet gépeken, és ezt személyi edzővel is alkalmanként (aki tanít 1-2 dolgot, segít, koordinál), és vannak csoportos órák is, spinningtípusok, alakformáló órák, állóképességfejlesztő=zsírégető típusú órák. Heti 2 max 3 alkalommal tudnék elmenni, többször semmiképp. Remélem, ki lehet venni, kb hol tartok a tervezésben :))

2013. aug. 25. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Hmm, a Multifit jut most eszembe, az Arany János utcánál van, tudom, kicsit odébb, de hátha megfelel.
2013. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!