Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy borderline zavaros családtag tönkretesz mindent, a családot anyagilag és mentálisan is tönkreteszi?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 16:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Érdekes, én miért tudtam normális maradni? 5 év van köztünk. Gyűjtőbe került majd gyermekotthonba, onnan mindig hazaszökdösött. Most zajlana a családba visszagondozás, de nem jelenik meg az időpontokra.
2021. máj. 21. 17:50
 12/20 A kérdező kommentje:
Pszichoterápiás kezelésekre is hol elment, hol elszökdösött.
2021. máj. 21. 17:51
 13/20 anonim ***** válasza:
Te mennyi idos vagy?
2021. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
22 leszek, de ez miért fontos?
2021. máj. 21. 17:54
 15/20 anonim ***** válasza:
28%
Azhittem 12-13, altalaban azok teszik itt fel az ilyen jellegu kerdeseket
2021. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
9# vagyok. Ultimátumot kell neki adni. Ha nem jelenik meg a pszichoterápiás üléseken, se a családba való "visszaszoktatáson", akkor nem foglalkozik vele a család. A bordereseknél muszáj keménynek lenni, mert kiválóan manipulálnak és használják ki mások érzéseit. Ha egy pszichiáter megállapítja, hogy önmagára veszélyt jelent, akkor az akarata ellenére is kezeltethetik.
2021. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Aggódom a szüleim miatt és nincs kihez fordulnom.
2021. máj. 21. 18:08
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok: 16 jol irja, ha mar tenyleg de tenyleg mindent megprobaltatok es semmi nem segit akkor hagyni kell. Sajnalom h igy alakult a tesoddal
2021. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

a borderline diagnózist megkapta? ( 18 alatt tudomásom szerint nagyon ritkán adják meg)

ha ön- vagy közveszélyes szólni kell az adott kórháznak, hogy mi a helyzet, bár itt inkább gyermekpszichiátriai részlegnek/osztálynak, akik eldöntik, hogy szükség van-e kényszerintézkedésre. (az, hogy a szüleid nem hibásak még nem jelenti, hogy egyik se lenne)

rendesen ki lett vizsgálva, pszichiáter, szakpszichológus által?

2021. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%
Ennyire biztos vagy benne hogy nem vagytok hibásak? Senki sem lesz magától ilyen. Esetleg bantas helyett nem próbáltad megerteni öt? 5 év van köztetek, de lehet hogy téged tok más impulzusok értek . Nem hiszem hogy a szüleid makulátlanok, akkor eleve nem került volna intézetbe. Tényleg oda miért került? Ilyen kérdések helyett inkább törődj rendesen a testvéreddel .
2021. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!