Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az sem tetszik ha lapos...

Az sem tetszik ha lapos vagyok, es az sem ha picit formasabb. Vagy nem eszek emiatt annyit, vagy többet eszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 éve már, hogy kigyogyultam az anorexiabol. Anno 50kilorol le mentem 34re.Azota vagyok 47kg 156cm-hez kepest. Edzek rendszeresen, viszont azt lattam hogy mostanaban a hasam nem olyan lapos van rajta zsir viszont a fenekem nagyon szepen fejlodott, fogjuk ra. De gyulolom hogy nem olyan lapos a hasam mint par honapja. Eppen azert kezdtem el tobbet enni hogy jojjon fel izom a fenekemre is, de a hasam csunya.. Egydzeruen az se jo ha vékonyabb es az sem jo ha picit vastagabb vagyok. Remalom mar ez. Ha nem tetszik a tukorben amit latok vagy nem eszek, vagy hurtelen bezabalok mindent mert vekonynak latom magam. Ha meg kovernek ertelemszeruen nem eszek. Hiaba probalok kiegyensulyozottan enni, ez mindig valamiert megakadalyoz. Es mindig megbanom, akarhogyis csináltam.

A kaloriakat regen nagyon számoltam es beleorultem. Neha meg most is szoktam. De nem szeretem.csak rosszabbul vagyok tole.

Nagyon gyakran az eves korul forog az agyam is.hogyha olyan munkat vallalok ahol nem lesz idom enni akkor megint lefogyok.

Nem akarok olyan sovany lenni mint regen de ez sem tetszik most hogy ilyen vagyok. Nem erti a baratom, es annyira rossz erzes hogy amikor el megy a kedvem mert megkerdezte szeretnem-e hogy rendeljen nekem valami kajat, o nem is sejti hogy ez a baj. Beszéltem neki ezekrol a dolgaimrol, de ugynezki meg most sem erti igazan. Valaki volt mar hasonloan így, mit tett?



2021. máj. 21. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A kérdésből úgy vettem ki, hogy nő vagy. A lányoknak a zsír az alhasukon teljesen normális és egészséges, ez védi a méhed. Én nem tudtam belőle soha fogyni, kénytelen voltam beletörődni, hogy ez van és kész :).


Ha ismét arra adnád a fejed, hogy bezabálsz vagy nem eszel, csak gondolj arra, hogy ez hátráltatni fog bármelyiket csinálod. Koncentrálj az izomépítésre, emellett csinálj hiit és kardió edzéseket a zsírégetés miatt.


Ha úgy érzed szükséged lenne rá, fordulj szakemberhez, nehogy visszaess.

2021. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!