Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális amit művelek?

Mennyire normális amit művelek?

Figyelt kérdés

Alapból boldog életem van, minden rendben az életemben, vannak barátaim és a családom is fantasztikus. Egyedül akkor bukok ki, ha a családomban valakik veszekednek, vagy meghal/beteg egy ember, akit szerettem/szeretek vagy közel állt/áll hozzám.

Viszont, ha nem is minden este, hetente 2x-3x este, mindig sírok. De úgy a semmiből. Mikor egyedül vagyok a szobámban este, kiadom magamból, pedig előtte egy 5 perccel még tegyük fel hangosan nevettem a szüleimmel a vacsoránál. Miért van ez?? Annyira jól esik kisírni magam, pedig nem vagyok gyakran szomorú. Sőt, ritkán, azokban az esetekben, amiket felsoroltam. Ilyenkor, mikor sírok, csak még teszek rá egy lapáttal, hogy szomorú dolgokra gondolok és azt olyankor olyan jól esik kiadni. Ez normális vagy pszichés problémára vall? Van aki hasonló helyzetben van?

17/L



2021. máj. 25. 16:26
 1/2 anonim válasza:
100%
17 évesen szerintem ezek a hangulatingadozások teljesen normálisak... vannak önfejlesztő könyvek fiataloknak, ha szeretnél kicsit magaddal dolgozni e téren, akkor lehet olvasgatni. egyébként tűnsz vészesnek.
2021. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1#-el egyetértek. A hangulatingadozások teljesen normálisak ebben a korban. Én úgy látom, hogy te így adod ki magadból a feszültséget, mert a sírás után meg is könnyebbülsz. Nincs ezzel semmi probléma, mindenhol vannak egy kicsit érzékenyebb emberek.
2021. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!