Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire éberek a pszichológusok?

Mennyire éberek a pszichológusok?

Figyelt kérdés
Mennyire látnak át az emberen? Nyilván szakembere válogatja, de úgy általánosságban mennyire okosak/éberek, mennyire érdekli őket, hogy éppen hazudik-e a vendég?

2021. máj. 28. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusa válogatja, de egy jó szakember biztosan kiszúrja, ha hazudnak neki. Vicces, amikor valaki azt hiszi, hogy a pszichológusa nem látja át az egyértelmű kamuzásait.
2021. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Hát neked tényleg semmi fogalmad sincs arról, "mire jó" egy pszichológus!

Egyik sem akar "átlátni" senkin, nem ez a feladatuk!

Másrészt meg minek menne valaki pszichológushoz, ha utána nem akarja elmondani, mi a gondja, hanem hazudni akar?

2021. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pár sráctól hallottam, hogy úgy szereznek bogyókat, hogy kamu betegségekkel mennek pszichológushoz, aztán meg beutalják őket pszichiáterhez. Csak kíváncsi voltam, hogy hantások-e, de ezek szerint igen.
2021. máj. 28. 21:14
 4/12 anonim ***** válasza:

pszichológusok nem utalnak be pszichiáterhez, csak ha olyan az eset, ami már orvosi kompetenciát igényel, de mivel a pszichiátria nem beutalóköteles így furcsállnám, hogy minek tennének kitérőt.

nem tudom milyen gyógyszereket akarnak beszerzeni, de elég könnyen írják fel sztk-ban

2021. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ket eve jarok pszichologushoz. Amikor egy krizisen segitett at, akkor kerdeztem tole, hogy mi van akkor, ha en ugy ferditem a tortenetet, hogy en jojjek ki jol belole. Azt mondta, hogy dolgozott drogrehabon, igy tudja, hogy mikor hazudnak neki.

Volt olyan is, amikor valamire nem tudtam valaszolni. Erre megkerdezte: nem tudom vagy nem akarok valaszolni? :)

Nem szoktam neki (se) hazudni, es igyekszek mindent elmondani, de 50 percbe nem fer bele minden. Volt, hogy megjegyezte, amikor valamit nem mondtam el korabban, csak mar akkor, amikor megoldodott. Elmondtam neki, hogy 50 perc eleg keves, van, amikor szurom az infot.

Es o ott van velem 50 percig, nem erzem azt rajta, hogy kikapcsol. Volt, hogy beszelt, en meg elkalandoztam, mert valami eszembe jutott. Ezt is eszrevette :)

Szerintem az en pszichologusomat nem lehetne atvagni :)

2021. máj. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A pszichopaták állítólag teljesen meg tudják őket téveszteni. Erről könyveket is írtak többen. Angolul.
2021. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A pszichopaták 100-ből 1 arányban vannak a társadalomban maximum. Az átlag Józsik és átlag Mancik nem tudják őket átverni a hülyébbnél hülyébb hazugságokkal.
2021. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*100-ból
2021. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7

És 100-ból hány ember lát valaha pszichológust?

2021. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennek most mi köze a témához? Lényeg, hogy a pszichopaták abszolút nincsenek felülreprezentálva a társadalomban, aki pedig átlagemberként 70-es iq-val azt hiszi, hogy a pszichológusa elhiszi a zagyva hazugságait az szánalom a köbön...
2021. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!